Star Wars Battlefront 2: Rozšíření galaxie po vydání hry

Viděli jste teaser, trailer a také záběry ze hry Star Wars Battlefront 2 . No položili jste si někdy otázku, co přijde po vydání hry? Odpověď se dozvíte níže v dnešním článku. 🙂 

Star Wars: The Last Jedi sezona

Lesní planeta Kashyyyk

Po vydání hry budeme pořádat herní akce, úkoly a výzvy, abychom udrželi příliv nových věci. Kromě toho, hra Star Wars Battlefront 2 obsahuje Sezóny, přičemž hned první, která vychází již v prosinci/decembri je inspirovaná filmem Star Wars: The Last Jedi. A teď se podržte: protože, veškerý obsah po vydání hry bude dostupný zdarma pro každého, kdo hraje Star Wars Battlefront 2.

Každý hráč, který vlastní hru Star Wars Battlefront 2 získá přístup ke stejným ikonickým hrdinům, planetám, hvězdným stíhačkám a epickým vesmírným bitvám v celém období hry po jejím vydání. Všechno to začíná již tento prosinec/december sezónou Star Wars: The Last Jedi, kde hráči Star Wars Battlefront 2 získají přístup k ikonickým postavám Finn, kapitán Phasma, nové planetě Crait a mnoho dalšího.

Tito noví hrdinové se sebou přinášejí i nové Star Cards. Hráči budou mít možnost upravit si jejich oblíbené hrdiny a třídy pomocí Star Cards, které přicházejí v 4 typech: Common (obecná), Uncommon (neobyčejná), Rare (unikátní) a Epic (epická), přičemž všechny karty se dají získat hraním. Splnění herních úkolů a výzev, účast na akcí a otevírání „krabiček“ Vám zaručí přístup k Star Cards, které Vám následně umožní upravit si svého vojáka, hrdinu a vlastnosti hvězdného vozidla.

Nezapomeňte si proto poznačit do kalendáře datum 17. listopad/november, kdy hra vychází na PlayStation 4, Xbox One a Origin na PC.

Zdroj: ea.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , , , ,

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Proč nenapsat první komentář?

Napsat komentář