Star Wars Battlefront: 5 důvodů k hraní

Nevíte se rozhodnout, zda si koupit Star Wars Battlefront? Níže máte 5 důvodů proč byste tuto hru měli určitě koupit! 🙂

1. Maximálně realistický zážitek

Nebývalý přístup k rekvizitám a lokacím původních filmů ze světa Star Wars™. Fotorealistická grafika a autentické zvukové efekty od talentovaného týmu studia DICE. Připravte se na přesun do jedné velmi vzdálené galaxie.

SWBF_AT-ST_Walker_Logo

2. Pozemní boje galaktických rozměrů

Zúčastněte se bitev na planetách Hoth, Endor, Tatooine a dříve neprozkoumané planetě Sullust. Střílejte z blasterů, řiďte speederbike, pilotujte snowspeeder nebo velte skupině AT-AT. Bojujte za osud galaxie.

Star Wars Battlefront _4-17_B

3. Hrajte za kultovní postavy světa Star Wars

Bojujte za nejpamátnější hrdiny a zloduchy galaxie, jakými byli Darth Vader nebo Boba Fett. Setkejte se s oblíbenými postavami z původní filmové trilogie. Staňte se hrdinou, nebo padouchem.

Star Wars Battlefront _4-17_C

4. Zapojte se do intenzivních leteckých soubojů

Pilotujte stíhačku X-wing či TIE, Millennium Falcon a mnoho dalších skvělých strojů v adrenalinových leteckých bitvách. Zjistěte, která letka si podmaní oblohu.

Star Wars Battlefront _4-17_D

5. Pro Jediho a jeho Padawana

Libovolně přepínejte mezi pohledy první a třetí osoby. Bojujte po boku kamaráda online, sdílejte odemčené věci a kryjte na bojišti jeden druhému záda. Bojujte za Impérium či rebely offline, a to buď zcela sami, nebo s kamarádem, v rámci pečlivě vytvořených misí.

Star Wars Battlefront _4-17_F

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Proč nenapsat první komentář?

Napsat komentář