Star Wars Battlefront: BETA startuje už 8. října / októbra + FAQ

Je to tady! Konečně víme kdy bude BETA dostupná. Takže nažhavte stroje a hurá do vzdálených galaxií!

featuredImage.img

Připravte se vydat do jedné velmi vzdálené galaxie!

Betaverze Star Wars Battlefront startuje 8. října / októbra

Připravte se vydat do jedné velmi vzdálené galaxie! Dnes bychom rádi oznámili, že betatest hry Star Wars Battlefront proběhne na platformách PlayStation4, Xbox One a PC (přes Origin) od 8. do 12. října / októbra. Betaverze Star Wars Battlefront funguje jako technický test, který nabídne rebelům a stoupencům Impéria malou ochutnávku toho, na co se můžou těšit, až hra vyjde 19. listopadu / novembra.

V rámci betatestu si můžete vyzkoušet tři herní režimy na třech kultovních planetách:

  • Walker Assault na Hothu: Zúčastněte se úchvatných bitev 40 hráčů jako jeden z rebelů a odrazte útok Impéria v čele s AT-AT přivoláním bombardérů Y-wing. Nebo v roli imperiálního vojáka tyto mohutné stroje chraňte a využijte jejich zbraňový arzenál k rozdrcení rebelské základny.
  • Drop Zone na Sullustu: Na povrch planety dopadají evakuační kapsle a váš tým musí bojovat o získání kontroly nad nimi. Režim Drop Zone nabízí frenetické souboje osmi hráčů na každé straně, které podrobí vaše bojové a strategické schopnosti náročnému testu.
  • Survival Mission na Tatooine: Hrajte sami, nebo s přítelem on-line či přes rozdělenou obrazovku a zadržte vlny imperiálních jednotek od AT-ST, stíhačů TIE po elitní stormtroopery a další.

Vedle betaverze Star Wars Battlefront pro platformy PlayStation 4, Xbox One a PC (přes Origin) si budete moct také vyzkoušet doprovodnou aplikaci ke hře. V době konání betatestu bude dostupná pouze na www.StarWarsBattlefront.com. Zahrajete si v ní strategickou karetní hru s názvem Base Command a budete moct získat herní kredity ke zpřístupnění Star Cards (hvězdných karet), zbraní a spousty dalšího obsahu pro Star Wars Battlefront. Součástí doprovodné aplikace není pouze hra Base Command, také máte možnost si prohlédnout statistiky a postup, upravit výbavu a vzhled, spojit se s přáteli atp.

Ať už máte v plánu rozdrtit rebelskou lůzu, nebo máte pocit, že se dokážete sami postavit celému Impériu, určitě vás od 8. října / októbra rádi uvidíme během betatestu na bojišti.

Nezapomeňte se přihlásit k odběru zpravodaje EA, který přináší nejčerstvější informace o betaverzi Star Wars Battlefront a další hrách od EA.

STAR WARS BATTLEFRONT – FAQ

Co je betaverze Star Wars Battlefront?

 • Betaverze je příležitostí pro studio DICE k otestování určitých aspektů hry a on-line infrastruktury. Z toho důvodu se hráči mohou během betatestu potýkat s různými výpadky.

Musím se do bety registrovat?

 • Betaverze Star Wars Battlefront je určená pro platformy PlayStation 4, Xbox One a PC (přes Origin). Není nutné se registrovat. Doprovodná aplikace ke hře je během betatestu dostupná pro všechny hráče s účtem EA na webuwww.StarWarsBattlefront.com.

Kdy proběhne betatest hry Star Wars Battlefront?

 • Betaverze Star Wars Battlefront Beta a doprovodná aplikace budou k dispozici od 8. do 12. října / októbra. Beta i doprovodná aplikace jsou přístupné hráčům z celého světa, takže všichni mají příležitost prožít své sny ze světa Hvězdných válek.

Kdy přesně budou betaverze a doprovodná aplikace dostupné 8. října?

Kdy přístup do betaverze a doprovodné aplikace končí?

 • Betatest končí 12. října. Přesný čas se bude lišit v závislosti na platformě a regionu.

Kde najdu betaverzi ke stažení?

 • Betaverze pro PlayStation 4 bude k dispozici v obchodě PSN Store. Betaverzi pro Xbox One hráči najdou v obchodě Xbox Games. A v případě PC pak v obchodě služby Origin v sekci Demo & Betas (Demoverze a betaverze).

Jak velkou porci dat bude nutné v případě bety stáhnout?

 • Na platformách PlayStation 4 a Xbox One půjde přibližně o 7 GB. V případě verze na PC (přes Origin) to bude skoro 11 GB.

Mohu si stáhnout betu v předstihu?

Je nějak omezeno získávání nových úrovní?

 • V betaverzi se lze dostat na pátou úroveň. Po jejím dosažení nebudete nadále postupovat na vyšší úrovně. Na druhou stranu můžete stále pokračovat v odemykání nových předmětů.

Přenesou se mé statistiky a postup do hlavní hry?

 • Statistiky ani postup se do finální verze hry nebo doprovodné aplikace nepřenesou.

Kolik hráčů podporují jednotlivé režimy?

 • Walker Assault podporuje až 40 hráčů (po 20 na každé straně), v případě Drop Zone je to 16 hráčů. Survival Mission můžete hrát sami, nebo s přítelem v rámci kooperace on-line či na rozdělené obrazovce. Poslední zmíněný způsob bude k dispozici pouze ve verzích pro PlayStation 4 a Xbox One.

Bude doprovodná aplikace i v mobilní verzi?

 • Během betatestu bude doprovodná aplikace k dispozici pouze přes prohlížeč na webu www.StarWarsBattlefront.com. Před vydáním Star Wars Battlefront se pak objeví nejen na webu, ale také v obchodech Apple App Store™ a Google Play™ Store. Poznámka: statistiky ani postup dosažený během betatestu se nepřenesou do finální verze doprovodné aplikace.

Které prohlížeče doprovodná aplikace podporuje?

 • Poslední verzi prohlížečů Chrome, Firefox, Microsoft Edge a Internet Explorer 11.

Převzato zo stránky starwars.ea.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , , , , ,

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Proč nenapsat první komentář?

Napsat komentář