Star Wars Battlefront: DLC Bespin je dostupné!

Před pár dny vyšlo nové DLC pro Star Wars Battlefront. Tentokrát se jedná o balíček s názvem „Bespin“, který jak již název napovídá nás zavede do oblačného města v galaxii daleko odsud. Pojďme se tedy společně podívat, co všechno nás čeká a nemine v tomto rozšiřujícím balíčku, který je momentálně dostupný pouze pro majitele služby Star Wars Battlefront Season Pass.

Je to víc než jen Oblačné město

„Nerad bych tu nechával vojáky déle, než je nezbytně nutné,“ říká Darth Vader Landu Calrissianovi ve filmu Star Wars: Epizoda V – Impérium vrací úder. Tento rozhovor posloužil jako klíčový námět, který jsme chtěli přenést do našeho druhého rozšíření s názvem Star Wars Battlefront: Bespin. V naší hře je Bespin v obležení Galaktického impéria. Darth Vader poslal do boje jednotky složené ze stormtrooperů a nejnebezpečnějších nájemných lovců z celé galaxie. Letky stíhačů TIE vstoupily do vzdušného prostoru Bespinu a AT-AT přistály v ulicích Oblačného města.

Nové lokace:

Hráči navštíví památná místa v rámci čtveřice map umístěných do Oblačného města od plošin, mostů či nezapomenutelných bílých chodeb Správcova paláce po temné průmyslové uličky karbonových mrazicích komor. Také jsme přidali mapu s názvem Bioniip Laboratories, kde – jak naši fanoušci znalí tohoto světa vědí – byly vyráběny bioimplantáty a kybernetika.

Noví hrdinové

DLC Bespin dále přináší do Star Wars Battlefront dva nové hrdiny – barona správce Landa Calrissiana a ostříleného nájemného lovce Dengara. Lando, kterého namluvil Billy Dee Williams, je legendární pašerák, který se ohání svým blasterem X-8 Night Sniper a využívá schopnosti Gambling, díky níž má tím vyšší šanci na způsobení kritického zásahu, čím víc nepřátel zneškodní. Talentovaný Simon Pegg propůjčil hlas Dengarovi, který se po hlavě vrhá do každého boje se svým těžkým blasterem DLT-19 a při té příležitosti využívá schopnosti Sturdiness, díky níž je tím odolnější vůči zranění, čím víc nepřátel zneškodní.

Nové zbraně

X-8 Night Sniper

X-8 Night Sniper je blasterová pistole s obstojnou ranivostí, chlazením a dostřelem. Vyniká vylepšeným zaměřovačem s termální vizí odhalující humanoidy v různých povětrnostních podmínkách i denní době.

x-8

EE-4

Zatímco jeho předchůdce EE-3 se zaměřoval na přesnost a dostřel, EE-4 byla vyrobena s krátkou hlavní z důvodu účinnější střelby na kratší vzdálenosti s rozptylem. Sníženou přesnost na delší vzdálenost vyvažuje skvělá kadence střelby.

ee4

Nové Star Cards

Disruption

„Lokální vlna, která vyřadí z provozu nepřátelské blastery, věže a droidy.“

Disruption

Po aktivaci karty Disruption dojde k uvolnění vlny z místa daného hráče. Vlna je neškodná vůči humanoidům, přesto u nepřátelských blasterů dočasně vyřadí chladicí jednotku. Nepřátelé nebudou moct ochlazovat své blastery až do skončení efektu této karty.

Shock Grenade

„Shock Grenade uvolní při detonaci nesmrtící elektrický výboj, který dokáže ochromit vše v dosahu.“

Shock Grenade

Shock Grenade je nesmrtící alternativou k široké nabídce výbušnin ve hře. Elektrický proud o vysokém napětí ochromí zasažené nepřátele. Jde o zajímavou týmovou strategii, kdy jeden hráč vržením šokového granátu ochromí protivníky, zatímco jeho spoluhráči naběhnou do centra dění a využijí nastalou situaci.

Scout Binoculars

„Účinný dalekohled schopný odhalit nepřátelské jednotky celému týmu.“

Scout Binoculars

Scout Binoculars označí a zvýrazní všechny nepřátele ve vašem dohledu (v režimu přiblížení). Berte však v potaz, že pokud opustíte režim přiblížení nebo se jednotka ztratí z dohledu, zvýraznění zmizí a vy budete muset znovu upravit zacílení.

Po stisknutí tlačítko Fire dojde k naskenování oblasti a zvýraznění všech vojáků, věží a techniky, takže je uvidí celý váš tým.

Nová technika – Cloud Car (Oblačné vozidlo)

Jsme rádi, že v DLC Bespin můžeme nabídnout hráčům další techniku k pilotování. Tentokrát půjde o kultovní oblačné vozidlo, které zdomácnělo na planetě Bespin. Toto vozidlo je k dispozici pro rebely i imperiální jednotky, ať už mezi budovami Oblačného města naháníte nepřátelskou pěchotu, nebo máte v plánu vyšlápnout si v atmosféře Bespinu na stíhačky.

Nový herní režim – Sabotage 

S radostí také představujeme úplně nový režim s názvem Sabotage. Jako součást pokusu o okupaci Impérium aktivovalo v Oblačném městě několik vlečných paprsků, které brání lodím rebelů v opuštění planety. K napájení těchto paprsků využívá generátory na tibannový plyn, který se přirozeně vyskytuje na Bespinu. V první fázi tohoto herního režimu rebelové dorazili na místo, kde se nachází několik těchto generátorů. Rebelové si musí probít cestu skrz imperiální obranu, umístit výbušniny na generátory a ujistit se, že explodují před vypršením času. V případě úspěchu začíná druhá fáze, v níž se musí stáhnout k místu vyzvednutí, které je nutné ubránit do doby, než jsou transportní lodě připraveny k odletu.

Další poznámky k Bespinu:

Součástí aktualizace pro rozšíření Bespin je navýšení maximální úrovně na 70 a představení několika nových kontraktů od Huttů, za jejichž splnění si odemknete nové vizuální prvky a Star Cards. V případě budoucích Star Cards se chceme zaměřit na týmovou hru, podobně jako tomu bylo u dříve vydané karty Bacta Bomb. Tento posun je evidentní jak u nových „normálních“ karet (Shock Grenade a Scout Binoculars), tak i u těch dobíjecích (Sabotage). Žádná z těchto nových karet není sama o sobě smrtící, ale s podporou spolehlivého spoluhráče dokážou zdecimovat skupinu nepřátel.

Kromě nových map, postav a Star Cards si budou moct hráči v rozšíření Bespin odemknout i nové oblečení – Wing Guard z Oblačného města v případě hraní za rebely, nebo oděv shocktroopera, pokud dáváte přednost Impériu. Součástí DLC Bespin budou taktéž úpravy balancování a hrdinů, jako je například představení Imperial Royal Guard pro Císaře, Alderaan Honor Guard pro princeznu Leiu, stejně jako vylepšený systém parťáka.

Převzato zo stránky starwars.ea.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , ,

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Proč nenapsat první komentář?

Napsat komentář