Star Wars Battlefront – novinky z komunity #2 (FAQ)

Star Wars se nezadržitelně blíží, a proto zde máme článek s dalšími odpověďmi na často kladené dotazy od komunity tzv. FAQ. Více však už níže. 🙂

Star Wars Battlefront E3 Screen 4_ Air to Ground WM

Odhalení, možnost otestování a další!

Vítejte! Posledních pár týdnů jsem pročítal vaše komentáře, tweety a příspěvky na Facebooku, z nichž je více než patrné, že si přejete zodpovězení dalších dotazů. Dobrá, máme tedy plán. Nejprve ale nastíním, co nás v dohledné době čeká, a to včetně možností, jak si na vlastní kůži vyzkoušet Star Wars™ Battlefront™.

Již brzy odhalíme další režimy pro více hráčů spolu s novými záběry ze hry a dokonce i nový typ hrdiny… ano, čtete správně. Míříte na Gamescom? Pokud ano, budete mezi prvními, komu se dostane do rukou jedinečný nový herní režim, z kterého budou fanoušci letecké techniky nadšení.

image_2.img

V mnoha komentářích jste rovněž vyjádřili entuziasmus z hudby ve Star Wars Battlefront. Takže jsme využili příležitost a popovídali si s Benem Mintoem, ředitelem audio týmu studia DICE. Nejde jen o další blogový článek. Nabízíme vám k poslechu několik skutečných audio ukázek z Endoru a mnoha dalších míst. Rozhovor si můžete přečíst tady.

Komunitní otázky:

Níže najdete některé z nejpalčivějších otázek, které vás zajímají. Pár z nich jsme již odpověděli na Facebooku nebo Twitteru, ale nebojte, máme pro vás i nové informace.

D. Kdy a kde si můžu zahrát Star Wars Battlefront?

O.) Někteří z vás možná vědí, že jsme nedávno zorganizovali malý technický alfatest, do něhož jsme přizvali i pár hráčů, kteří si mohli vyzkoušet Star Wars Battlefront. Jelikož hlavním cílem tohoto testování bylo vyladění technických prvků, počet pozvánek byl silně omezený.

Už brzy se vám naskytnou další možnosti, jak si hru vyzkoušet na vlastní kůži. Naši fanoušci u protinožců mohou zamířit na EB Games Expo do australské Sydney. Žijete v Jižní Kalifornii? V tom případě si pořiďte lístky na anaheimské D23 Expo. Pro naše evropské fanoušky chystáme odhalení nového režimu pro více hráčů na gamescom v německém Kolíně nad Rýnem, kde si jej budete moct i vyzkoušet.

D. Kolik hrdinů/padouchů ve Star Wars Battlefront bude?

O.) Prozatím jsem odhalili tři hrdiny/padouchy – Lukea Skywalkera, Dartha Vadera a Bobu Fetta. V blízké budoucnosti se podíváme blíže na další, kteří doplní ty stávající.

D. Jaké má hra systémové požadavky na PC?

O.) Během technického alfatestu jsme zveřejnili přibližné „minimální požadavky“ nutné k hraní, ale ty ještě nejsou finální. S blížícím se datem vydání budeme mít šanci optimalizovat hru na širší spektrum systémů, takže teprve pak se dozvíte finální minimální specifikace.

D: Bude možné hrát na rozdělené obrazovce i v on-line režimech pro více hráčů?

O.) Možnost hrát na rozdělené obrazovce platí pro kooperační mise na platformách PlayStation 4 a Xbox One. Kooperace a rozdělená obrazovka budou k dispozici pouze pro dva hráče.

D. V režimu Walker Assault jsme viděli snowspeedery nebo stíhače TIE a X-wings. Bude tato technika dostupná v rámci tohoto módu na všech mapách?

O.) Dostupná technika v režimu Walker Assault se bude lišit podle mapy. Jak už jste správně zmínili, v naší ukázce na E3 byly k vidění snowspeedery nebo stíhače TIE a X-wings. Ale například ve Walker Assault na Endoru potkáte obrovské AT-AT (mohli jste vidět v našem debutovém videu).

D: Může být imperiální voják v režimu Walker Assault rozdrcen AT-AT? A co takový rebel?

O.) Tip: Nedoporučujeme pobíhat pod AT-AT.

D: Kolikrát během jedné hry bude k dispozici power-up hrdiny/padoucha?

O.) Naším cílem ohledně těchto power-upů je zaručit vyvážený a zábavný zážitek. Momentálně testujeme a zvažujeme, kolikrát za hru by to mohlo být.

D: Jsou hrdinové dostupní ve všech režimech pro více hráčů?

O.) Hrdinové a padouši se objeví na mapách a v režimech, v nichž si najdou své místo. Nechceme je ale mít tam, kde by se stali středobodem bitev.

D: Mohu hrát mise za rebely i imperiální jednotky?

O.) Ačkoli například Survival lze hrát pouze za rebely, další podkategorie jako Battles a Hero Battles nabízí možnost hrát jak za rebely, tak i Impérium.

D. Za které rasy/druhy můžu hrát?

O.) Ve Star Wars Battlefront si budete moct zahrát za některé z oblíbených postav a ras. Do bojů za rebely se můžete vrhnout jako Twi’lek, Sullustan, Zabrak, Quarren a další.

Děkuji vám za přečtení těchto komunitních novinek a těším se na příště, kdy se s vámi podělím o další zajímavé informace o hře Star Wars Battlefront. Máte-li nějaké otázky, neváhejte se na nás obrátit na Twitteru nebo Facebooku.

Díky.
Mathew Everett
@Sledgehammer70

Převzato zo stránky starwars.ea.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , ,

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Proč nenapsat první komentář?

Napsat komentář