Star Wars Battlefront – novinky z komunity #4 (FAQ)

Informace nejen o betatestu Star Wars Battlefront…

featuredImage.img (1)

Vítejte u komunitních novinek tohoto týdne! Jmenuji se Mathew Everett a jsem komunitním manažerem hry Star Wars™ Battlefront™. Cílem této rubriky je přinášet informace o aktuálním dění okolo Star Wars Battlefront. Dejte mi vědět, co si myslíte o těchto článcích, a přes Twitter nám napište, co dalšího byste rádi viděli. Teď už pojďme na novinky pro tento týden.

Takže… co zprávy o betě? Ano, plánujeme betatest, ale finální datum oznámíme, jakmile nadejde ta správná doba. Momentálně vám můžu prozradit, že její součástí budou off-line i on-line režimy včetně kooperace a kooperace na rozdělené obrazovce. Betatest proběhne na platformách PlayStation 4, Xbox One a PC (přes Origin), takže na své si přijde každý bez rozdílu výběru konzole nové generace.

BETA: nabídka režimů více hráčů

Star Wars Battlefront_4-17_G

Připravte se vyzkoušet režim Walker Assault na Hothu a nově odhalený mód Drop Zone na planetě Sullust. Jelikož jde s převahou o můj nejoblíbenější režim, nemůžu se dočkat, až si jej také zahrajete.

Není hraní s více než dvěma osobami zrovna váš šálek kávy? Nevadí, i vy si přijdete na své.

BETA: režim Missions

featuredImage.img (2)

V betě najdete také mód Survival, v němž budete na Tatooine čelit vlnám útoků, a to buď zcela sami, s přítelem on-line, nebo v rámci kooperace na rozdělené obrazovce.

Po oficiálním oznámení betaverze většinu z vás nejspíš zajímá, jak se do ní dostat. S potěšením můžeme oznámit, že beta je přístupná pro kohokoli! Vyčkejte zveřejnění data vydání a mezitím se ujistěte, že vaše konzole či počítač jsou připravené ke stažení bety v momentě jejího uvolnění. Během betatestu mějte oči otevřené a pokuste se najít mě a mnohé další vývojáře, protože máme přichystány skvělé věci.

Málem bych zapomněl na nadcházející aktualizace! Jak jsem zmiňoval pár týdnů zpátky, náš tým tvrdě pracuje na sumarizaci podrobností ohledně režimů, zbraní, techniky, herních prvků aj. Víme, že komunita dychtí po sebemenším detailu o hře, a proto se náš tým už teď těší, až je bude smět odhalit.

Komunitní otázky:

Dávám dohromady nejčastější otázky, které ze strany komunity zaznívají. Mrkněte na ně.

Otázka: Zasáhnou do režimu více hráčů i spojenci/protivníci řízeni hrou?
Odpověď: Ano! Narazíte na ně v módu Fighter Squadron (10 na každé straně).

Otázka: Budou ve hře pouze primární zbraně, nebo se můžeme těšit i na nějaké záložní?
Odpověď: Vedle primárního blasteru budete mít k dispozici tzv. Star Cards. Jejich výběr už záleží čistě na vás.

Otázka: Co nabídnou různé edice jako například Deluxe oproti standardní?
Odpověď: Standardní edice hry Star Wars Battlefront zahrnuje základní hru. Deluxe Edition nabídne základní hru a pětici exkluzivních předmětů: Ion Grenade, Ion Torpedo, DL-44 a dvě gesta Ion Shock a Victory.

Otázka: Můžu si koupit Deluxe Edition na disku v obchodě, nebo půjde jen o digitální verzi?
Odpověď: Deluxe Edition hry Star Wars Battlefront je k dispozici ve fyzické verzi pouze pro PlayStation 4 a Xbox One.

Otázka: Můžu ve Star Wars Battlefront vylepšovat techniku?
Odpověď: K technice ve Star Wars Battlefront se pojí vlastní zbraně a schopnosti, aby tak nevznikl žádný problém s její autentičností v rámci světa Hvězdných válek.

Děkuji vám za přečtení těchto komunitních novinek a těším se na příště, kdy se s vámi podělím o další zajímavé informace o hřeStar Wars Battlefront. Máte-li nějaké otázky, neváhejte se na nás obrátit na Twitteru nebo Facebooku.

Díky.

Mathew Everett
@Sledgehammer70 

Převzato zo stránky starwars.ea.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , , , ,

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Proč nenapsat první komentář?

Napsat komentář