Star Wars Battlefront: Odhalení nových detailů z rozšíření Bespin

Od posledního DLC uběhl už nějaký ten čas a tak bylo už jen otázkou, kdy DICE představí nové rozšíření. Tentokrát se vydáme do oblačného města známého jako Bespin.

Posuňte hranice své galaxie s digitálním rozšířením Star Wars Battlefront: Bespin.

Bespin-1

Připojte se k legendárnímu pašerákovi Landu Calrissianovi a chladnokrevnému nájemnému lovci Dengarovi v Oblačném městě na planetě Bespin. Vyrazte k nebi v novém oblačném vozidle nebo se vydejte do Oblačného města či Správcova paláce (Administrator’s Palace). Digitální rozšíření Bespin obohatí váš arzenál o dva nové blastery. Bez ohledu na to, zda jste zastáncem boje na kratší, nebo delší vzdálenost, si v Oblačném městě přijdete na své. Zneškodněte nepřátele v zařízeních firmy Bioniip Laboratories nebo karbonových mrazicích komorách pomocí nových blasterů X-8 Night Sniper a EE-4.

Bespin-2

Lando i Dengar disponují novými vlastnostmi, které jim poskytují jedinečné herní možnosti. Dengar je padouch, který se vyžívá v boji. Ohání se DLT-19, jde tak vůbec o první postavu hrdiny s těžkým blasterem. Lando si také dobře rozumí s blasterem, jeho největší předností je však schopnost vyhodnocování šancí na úspěch a využívání lstí proti nepřátelům.

Další informace o herních režimech, Star Cards, blasterech a mapách zveřejníme již brzy.

Majitelé Season Passu budou mít k digitálnímu rozšíření Star Wars Battlefront: Bespin dvoutýdenní přednostní přístup, který začne 21. června / júna.

Převzato zo stránky starwars.ea.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , ,

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Proč nenapsat první komentář?

Napsat komentář