Star Wars Battlefront – Plány Do Budoucna

Zítra Dnes přidáme do hry další obsah zdarma pro všechny fanoušci Star Wars Battlefront.

rendition1.img

Milí fanoušci hry Star Wars Battlefront!

Od vydání uběhly dva měsíce, během nichž se miliony z vás ponořily do autentického a vizuálně ohromujícího světa Hvězdných válek, za jehož zpracováním ve hře Star Wars Battlefront stojí studio DICE.

Jak už jsme zmiňovali v listopadu / novembri, vydání tohoto titulu bylo pouhým začátkem. Náš tým pokračoval v pročítání vašich názorů a připomínek a sestavil kalendář nového obsahu a úprav hratelnosti, které se ve hře objeví v průběhu roku 2016. Všichni fanoušci se mohou těšit na bezplatný obsah, který nabídne nové mapy pro režimy více hráčů i misí, soukromé hry, nové oblečení pro hrdiny a další věci. Fanoušci, kteří si chtějí užít Star Wars Battlefront ještě víc, by si neměli nechat ujít Season Pass pro Star Wars Battlefront, který přinese spoustu svěžího obsahu zasazeného na nová místa včetně Bespinu, Hvězdy smrti a mnoho dalšího.

Naši společnou cestu po vydání hry jsme začali minulý měsíc vydáním DLC Battle of Jakku, jehož součástí byly dvě nové mapy a nový režim Turning Point. Zítra přidáme do hry další obsah zdarma pro všechny fanoušci Star Wars Battlefront:

  • Mapa Raider Camp pro mód Survival na Tatooine bude nově podporovat režimy pro více hráčů Blast, Droid Run, Drop Zone, Hero Hunt a Heroes vs Villains.
  • Nové oblečení pro Lukea Skywalkera a Hana Sola, které bude dostupné pro všechny fanoušky hrající za tyto kultovní postavy na planetě Hoth. Za jejich odemčením stojí naši hráči, kterým se minulý měsíc podařilo splnit vánoční komunitní misi pro hrdiny.
  • Přinášíme hráčům možnost vytváření soukromých her, díky čemuž je hraní s přáteli ještě snadnější.
  • Představení denních výzev a komunitních akcí. V jejich rámci se musí komunita spojit v plnění určitých úkolů, takže hráči dostanou šanci vydělat si kredity a ještě rychleji si tak odemykat různé předměty. Podrobnosti o komunitních akcích a denních výzvách přineseme v následujících dnech.
  • A samozřejmě nesmím zapomenout ani na úpravy celkového balancování u zbraní i režimů pro více hráčů.

V únoru / februári máme v plánu pokračovat s přidáváním dalšího bezplatného obsahu pro všechny hráče včetně nové mise na Hothu z kategorie Survival a úplně novou mapu na Hothu, která obohatí naše větší herní režimy, jako je Walker Assault, Supremacy, Fighter Squadron a Turning Point. Posledně jmenovaný mód zpřístupníme v rámci únorové aktualizace na všech mapách, které momentálně podporují režimy Walker Assault a Supremacy.

V březnu / marci se můžete těšit na novou mapu na Endoru pro režimy Walker Assault, Supremacy a Turning Point, další mapu na Tatooine pro mód Survival a endorské oblečení pro Leiu Organu.

Vedle bezplatného obsahu, který chystáme na březen, budeme pokračovat ve shromažďování nápadů a připomínek od naší komunity a vydávat aktualizace pro Star Wars Battlefront zaručující ještě větší požitek pro všechny hráče.

Spousta z vás se ptala na Season Pass, takže dnes se s vámi podělíme o pár informací. Season Pass vám zaručí spoustu nového a skvělého obsahu – mapy a režimy, hrdiny, zbraně a další. S radostí vám teď prozradíme názvy jednotlivých digitálních rozšíření a jejich přibližné vydání a stručně vám přiblížíme, co od každého můžete čekat.

  • Star Wars Battlefront: Outer Rim (březen / marec 2016) – Bojujte s nepřáteli v továrnách na Sullustu a v paláci Jabby Hutta na Tatooine.
  • Star Wars Battlefront: Bespin (léto 2016) – Staňte se lovcem, nebo kořistí v tomto akčním rozšíření zasazeném do Oblačného města na planetě Bespin.
  • Star Wars Battlefront: Death Star (podzim 2016) – To není měsíc! Ve Star Wars Battlefront si odbude premiéru jeden z nejkultovnějších exteriérů ve světě Hvězdných válek.
  • Rozšiřující balíček 4 pro Star Wars Battlefront – titul bude teprve oznámen (vyjde počátkem roku 2017). O tomto novém rozšíření přineseme více informací v následujících měsících.

Veškerý tento obsah je k dispozici v rámci programu Season Pass pro Star Wars Battlefront, který je teď dostupný pro PlayStation 4, Xbox One a PC (přes Origin). Jednotlivá digitální rozšíření půjde sehnat také samostatně. Zavítejte na naši webovou stránku, kde se dozvíte další informace o chystaném obsahu.

My ve studiu DICE jsme pyšní na to, co jsme vytvořili v případě Star Wars Battlefront, a v následujících měsících hodláme i nadále podporovat nejen hru samotnou, ale také naše fanoušky. Nemůžeme se dočkat, až se s vámi vydáme na pouť napříč jednou hodně vzdálenou galaxií.

A jako vždy: nechť vás provází Síla!

Sigurlína Ingvarsdóttirová
Hlavní producentka
Star Wars Battlefront

Převzato zo stránky starwars.ea.com

 

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , , , ,

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Proč nenapsat první komentář?

Napsat komentář