Star Wars Battlefront: Představení hrdinu „Han Solo“

Postavte se Impériu v kůži nejvěhlasnějšího pašeráka v galaxii.

rendition1.img (1)

Jak už jistě víte, ve Star Wars™ Battlefront™ dostanete příležitost zahrát si za mnoho kultovních postav ze světa Hvězdných válek. Po odhalení Lukea Skywalkera, Dartha Vadera a Boby Fetta se teď naše pozornost obrací na nejoblíbenějšího pašeráka světa, jímž není nikdo jiný než Han Solo.

O notoricky známém hrdinném lumpovi a jeho roli ve Star Wars Battlefront nám poví vše hlavní designér postav Jamie Keen. 

Pracovat na postavě, jako je Han Solo, bylo neuvěřitelně zábavné. Je tak oblíbený a sympatický, takže pro mě jakožto fanouška Star Wars bylo přenesení jeho jedinečné osobnosti do hry velkým zážitkem. I během našich interních testů se ukázalo, jak je tato postava zbožňovaná. Hanovy cynické hlášky a grimasy vyloudí úsměv na každé tváři.

rendition1.img (2)

Han Solo je rozený pistolník, který je typickým vlkem samotářem. Jak se můžeme přesvědčit na začátku původní trilogie Star Wars, nespoléhá se moc na ostatní. Podobně jako v případě rebelského vojáka (akorát s mnohem vymazlenějším arzenálem) může být Han Solo tím nejjednodušším hrdinou na hraní. Ofenzivní síla, velká zranění a mobilita – o tom je tahle postava především.

Han Solo disponuje třemi užitečnými vlastnostmi, které mu pomáhají vyrovnat misky vah při boji s Impériem. Ta první se jmenuje Rapid Fire. Po dobu několika vteřin dokáže Han střílet ze svého blasteru tak rychle, jak dokážete tisknout spoušť, aniž byste si museli dělat starosti s přehřátím zbraně. Vyzkoušejte ji v okamžiku, kdy narazíte na kompaktní skupinu nepřátel, a během chvilky rozprašte všechny stormtroopery! Rapid Fire se také výborně hodí, pokud se k vám blíží padouši jako Darth Vader. Jejím použitím ve správný čas způsobíte obrovské škody.

Hana Sola obklopuje jakási aura štěstěny, z níž pramení druhá jeho schopnost jménem Lucky Shot. Jde o nabíjecí schopnost, která způsobuje velké škody a výborně se hodí v boji proti technice. Lucky Shot funguje dobře i proti pěchotě a je dostatečně silná k proražení obrany Dartha Vadera.

Poslední schopností je Shoulder Charge. Pamatujete na scénu ze Star Wars™: Epizoda IV – Nová naděje, kde Han naběhne do skupiny stormtrooperů? Pak víte, co můžete očekávat. Shoulder Charge je ofenzivní i defenzivní schopností, kterou lze použít k rychlému zapojení do boje (funguje ale i opačně).

Pokud si vyberete k hraní Hana Sola, často narazíte na podobně slavné a smrtící postavy. Pár tipů by se vám proto mohlo hodit. Vezměme si například Bobu Fetta: oproti Hanovi má vertikální výhodu díky svému jetpacku, ale Han může využít Lucky Shot a sestřelit ho z oblohy. A pokud se k němu dostanete dostatečně blízko, můžete s ním skoncovat pomocí Rapid Fire.

Otřepané náboženství ani prastaré zbraně se nevyrovnají dobrému blasteru. V žádném případě to ale tváří v tvář Darthu Vaderovi nebo císaři Palpatinovi nepřehánějte se sebevědomím. Ti dva se k vám budou chtít dostat co nejblíže, takže využijte taktiku „udeř a uteč“. Pomocí Shoulder Charge se rychle vylížete z prekérních situací a díky Combat Roll získáte nejen potřebný odstup, ale i drahocenný čas.

Tak to bychom měli. Ať už se pustíte jako Han Solo do křížku s kultovními nepřáteli v režimu Heroes vs Villains, do zneškodňování AT-AT v módu Walker Assault, nebo hraní kteréhokoli jiného režimu, doufáme, že si s ním užijete nezapomenutelné chvíle.

Převzato zo stránky starwars.ea.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , ,

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Proč nenapsat první komentář?

Napsat komentář