Star Wars Battlefront: Představení hrdinu „Luke Skywalker“

V článku níže, máme konečně možnost blíže poznat filmového hrdinu „Luke Skywalker“. Těšíte se až si za něj zahrajete? 🙂

featuredImage.img

Stejně jako mnozí z vás i hlavní producent Jamie Keen dychtivě očekával zveřejnění ukázky z režimu Walker Assault z planety Hoth na výstavě E3. Jelikož věděl o všech překvapeních, které video skýtá pro fanoušky, zaměřil se na jejich reakce na tyto jednotlivé okamžiky.

Na konci videa se rebelové dostávají do úzkých, protože na bojiště dorazil Darth Vader. Sithský lord se zdá být nezastavitelný, evidentně dominuje boji ve stínu mocného AT-AT.

Na scénu vstupuje Luke Skywalker. Díky těžkým útokům a Síle, pomocí níž odhazuje nepřátele, nemají nepřátelští stormtroopeři žádnou šanci. Se zjevným zápalem se Luke probíjí k Vaderovi, jejich světelné meče se kříží, ale výsledek souboje je ponechán naší představivosti.

„Vidět reakce fanoušků na zapojení Lukea do bitvy bylo opravdu ohromující. Plně tyto pocity chápeme, protože zkřížení světelných mečů těchto dvou postav je bezpochyby kultovním momentem,“ říká Jamie Keen.

Star Wars Battlefront E3 Screen 1_Force Push WM

Luke Skywalker je jednou z několika hratelných postav ve hře Star Wars™ Battlefront™. Fanoušci Hvězdných válek poznají jeho zevnějšek z filmu Star Wars™: Epizoda VI – Návrat Jediho: tmavé oblečení, pravá ruka v rukavici a jeho vlastnoručně vyrobený zelený světelný meč. Luke vyniká akrobatickými schopnostmi, je nesmírně silný a zkušený v používání Síly, přesto je na jeho moci něco nového. Jamie Keen prozrazuje, jak se Lukeovy schopnosti a pohyb odrazily v celkovém stavu jeho vývoje jako Jediho:

„Jeho výskok vychází z tradičních kořenů biomechaniky, ale je vylepšen Silou. Uvidíte to i ve filmech, kdy například vyskakuje z jámy nebo když trénuje na Dagobahu.“

Luke disponuje pestrou škálou pohybů od širokého máchnutí po těžký útok světelným mečem, díky kterému se dokáže vypořádat i s velkou skupinou protivníků. Na vzdálenější imperiální jednotky může použít odhození pomocí Síly nebo prudký výpad světelným mečem, při němž mu Síla propůjčí doslova nepřirozenou rychlost.

Za Lukea si budete moct zahrát, pokud najdete příslušnou materiální podporu (tzv. pickup). Uvědomte si však jedno, váš čas v kůži hrdiny nebo padoucha je omezený, jelikož zdraví vám neustále klesá. Na druhou stranu tuto dobu lze prodloužit zabíjením nepřátel.

„Když vezmeme v potaz průměrného hráče, za hrdinu nebo padoucha půjde hrát okolo dvou minut,“ říká Keen. „Ale pokud vám to půjde, může jít ve výsledku až o pět minut. Teoreticky byste mohli hrát jako Luke Skywalker po celou hru, ale to je extrémně nepravděpodobné. Každopádně rukavice byla hozena!“

Zvednout ji budete moct 19. listopadu / novembra, kdy vychází Star Wars Battlefront i s Lukem Skywalkerem, Darthem Vaderem a všemi dalšími kultovními postavami. Zůstaňte s námi v kontaktu, plánujeme zveřejnit další podrobnosti o těchto postavách a odhalit další.

Převzato zo stránky starwars.ea.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , ,

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Proč nenapsat první komentář?

Napsat komentář