Star Wars Battlefront: Představení nového herního režimu Blast

Máme tu představení nového herního módu s názvem „Blast“. Jde o TDM (Týmový Deathmatch). Více však už níže. 🙂

featuredImage.img (1)

Hledáte-li klasický herní režim ve světě Star Wars™, pak máte jednu zřejmou volbu: Blast.

V tomto Týmovém deathmatchi v rámci hry Star Wars™ Battlefront™ se proti sobě postaví rebelové a imperiální jednotky v napínavých soubojích 10 proti 10. Výhru oslavíte v případě, že váš tým dosáhne 100 zabití, nebo na tom budete na konci 10minutového kola lépe než soupeř. Bezprostřední, návykový a strhující až do úplně posledního okamžiku, to jsou naše ambice ohledně režimu Blast.

Blast toho nabízí opravdu hodně z hlediska herního systému a nepředvídatelnosti ze strany soupeřícího týmu. V kombinaci se současnými mapami se můžete těšit i na skvělou variabilitu.

Dennis Brännvall, hlavní designér úrovní, nám přiblíží, co budou fanoušci Hvězdných válek na tomto režimu zbožňovat.

„V jednu chvíli bojujete v interiérech na Endoru nebo Sullustu. A v další hře se proháníte v kaňonech na Tatooine či uvnitř parádních ledových jeskyní na Hothu. Třeba na Tatooine se mi hodně líbí ta její vertikálnost, když například narazíte na Sandcrawlery.“

Abychom zachovali potřebnou míru akce, mapy v režimu Blast nejsou tak rozlehlé jako v ostatních módech. Každá jednotlivá mapa je navrhována s vědomím, jaký režim se na ní bude hrát. Jinými slovy: nejsou to jen menší verze map použité někde jinde. Brännvall podotýká, že tato variace je klíčová. Navíc si ji lze všimnout i jinak:

„Řekněme, že jste zrovna hráli Walker Assault na Hothu a poté jste přepnuli na Blast (opět na Hothu). Díky změně nasvícení a denního cyklu poznáte rozdíl na první pohled.“

Stejně jako v případě dalších herních režimů ve Star Wars Battlefront je klíčem k úspěchu výběr té správné zbraně, která vám jednak sedne do ruky a jednak se bude hodit k bojovým podmínkám. Po celé mapě navíc najdete roztroušené další zbraně v podobě materiální podpory, a jelikož v tomto režimu nenajdete žádnou techniku ani hrdiny a padouchy, jejich strategická hodnota je poměrně značná.

„Ať už získáte droida skenujícího okolí z důvodu nalezení blízkých nepřátel, nebo věž bránící zvolenou oblast, materiální podpora může změnit vývoj probíhající hry,“ dodává Brännvall. „Nenajdete ji ale za každým rohem, proto mějte oči na stopkách.“

Jste-li fanouškem soubojů mezi dvěma týmy nebo si jen chcete vyzkoušet tradiční týmový deathmatch, určitě dejte režimu Blast šanci. Nezapomeňte: Star Wars Battlefront vychází 20. listopadu.

Převzato zo stránky starwars.ea.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , ,

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Proč nenapsat první komentář?

Napsat komentář