Star Wars Battlefront: Představení nového módu „Supremacy“

Další mód je odhalen pro Star Wars Battlefront! Tentokrát se jedná o mód Supremacy. Více se však dozvíte již níže! 😉

featuredImage.img (1)

Technika, pěchota a kultovní postavy v intenzivních bojích o kontrolní body!

Režimy více hráčů ve Star Wars™ Battlefront™ nabídnou rozličné zážitky. Od bojových situací nablízko po totální střety na obrovských mapách s pozemním vojskem, technikou a oblíbenými hrdiny a padouchy. Režim Supremacy patří do té druhé kategorie.

Supremacy se točí okolo pětice kontrolních bodů roztroušených po mapě. Cílem je získat kontrolu nad všemi (nebo alespoň většinou z nich) před uplynutím 10minutového kola. Každý tým začíná se dvěma kontrolními body, přičemž prvotní střety svedou oba týmy o ten pátý uprostřed. Po získání kontroly nad středem je nutné dobýt zbylé kontrolní body ve stanoveném pořadí. To znamená, že v jednu chvíli budou sváděny boje o dva body – jeden pro každý tým.

Supremacy je ideálním kandidátem pro hráče libující si v totální a frenetické akci. Podle Dennise Brännvalla, hlavního designéra úrovní, nabídne tento režim bezprostřední a intenzivní boje.

„Po vstupu na bojiště v režimu Supremacy nemusíte chodit nikterak daleko, abyste spatřili spoustu přátel… a protivníků. Ocitnete se na frontové linii, kde se to nepřáteli jenom hemží: pěchota, hrdinové, Walkery a stíhače. Čekají vás střety tolik typické pro svět Star Wars™,“ říká Brännvall.

Dáváte-li přednost obraně, v Supremacy můžete očekávat houfy nepřátel chtivých zabrat váš kontrolní bod. Pokud raději útočíte, buďte připraveni na tuhou obranu ze strany protivníka, který se svých bodů nebude chtít jen tak vzdát.

Do bojů se zapojí takřka veškerá technika dostupná ve Star Wars Battlefront, takže si hlídejte prostor i nad sebou, kde spolu budou svádět líté boje stíhačky TIE a X-wings o vzdušnou nadvládu. Nesmíme zapomenout ani na hrdiny a padouchy (a jejich jedinečné schopnosti), kteří pomohou oběma stranám konfliktu různými způsoby.

„Využít postavu jako Dartha Vadera k zajištění kontrolních bodů je určitě skvělý nápad, protože dokáže způsobit zvýšené poškození. Luke Skywalker a Boba Fett se zase můžou rychle pohybovat mezi útočnými a obrannými pozicemi, což vám poskytne výhodu nad nepřáteli v boji,“ vysvětluje Brännvall.

Co se týče velikosti map, Supremacy nabídne ta největší bojiště, jaké má hra Star Wars Battlefront ve svém repertoáru. Rozlehlé mapy s možností obsazení klíčových bodů, to může fanouškům studia DICE znít poněkud povědomě. Brännvall, člen týmu pracujícího na sérii Battlefield, může potvrdit podobnost mezi módy Supremacy a Conquest (Obsazení).

„Supremacy nadchne fanoušky režimu Conquest (Obsazení) ze série Battlefield. Provedli jsme některá vylepšení, která by měla zážitek ještě umocnit. Po vstupu na bojiště v režimu Supremacy se vždy ocitnete blízko dění, nikdy se nebudete cítit izolovaní od boje. Díky zaměření na jeden bod v daný okamžik nebude prostor pro neplnění stanovených cílů nebo „kempování“ někde na kopci.“

Supremacy je režimem pro více hráčů, který přinese intenzivní boje mezi rebelskou aliancí a galaktickým Impériem, do nichž se zapojí i kultovní postavy Hvězdných válek. Na závěr Brännvall dodává:

„Osobně mám rád Supremacy na Endoru. Boje na zemi a mezi stromy jsou pokaždé velmi zábavné. Uprostřed mapy se navíc nachází vesnice Ewoků. A existuje několik různých způsobů, jak se do tamních chýší dostat. Nabízené možnosti jsou opravdu zajímavé,“ říká Brännvall.

Toto je jedna z mnoha oblíbených stránek režimu Supremacy u našich vývojářů. Jaká bude ta vaše?

Převzato zo stránky starwars.ea.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , ,

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Proč nenapsat první komentář?

Napsat komentář