Star Wars Battlefront: Představení padoucha „Boba Fett“

V článku níže, máme konečně možnost blíže poznat filmového padoucha „Boba Fett“. Těšíte se až si za něj zahrajete? 🙂

featuredImage.img

Zahrajte si za nejobávanějšího nájemného lovce v galaxii.

Každý má svou vlastní představu, jaký by měl Boba Fett být. Alespoň si to myslí Jamie Keen, hlavní producent ze studia DICE: „Všichni tady si ho okamžitě oblíbili. Vývojáři v naší kanceláři mají rozdílné pohledy na to, jaký by měl být.“

Všichni fanoušci Star Wars™ – nejenom vývojáři z DICE – mají ve svém srdci speciální místo pro tohoto konkrétního nájemného lovce. Jako jeden z kultovních padouchů bude Boba Fett ve Star Wars™ Battlefront™ bezesporu obávaným protivníkem. Jeho pohyblivost a smrtící arzenál zbraní zavdávají k tomu, abyste v případě setkání začali uvažovat o útěku. Naopak možnost zkusit si za něj zahrát je naplněním snů nejednoho fanouška Hvězdných válek.

Díky svému jetpacku je Boba Fett nejen extrémně mobilní, takže se může velmi rychle pohybovat po celé mapě, ale také může na nepřátele pálit ze své karabiny EE-3 ze vzduchu. Navíc disponuje i dvěma zápěstními odpalovači. Jeden je vybaven raketami (ideální pro útoky na delší vzdálenost) a druhý chrlí oheň (pro souboje zblízka).

Při výběru jeho zbraňového arzenálu se tým pochopitelně inspiroval v původní filmové trilogii. Keen vysvětluje:

„Jak jsme se mohli z filmů dozvědět, Boba Fett má k dispozici celou řadu vybavení. Bohužel jsme viděli používat jen jejich zlomek. Nejedná se pouze o jetpack a pušku. Boba Fett má také dezintegrační pistoli, v jedné ruce zabudovaný jakýsi plamenomet, dále rakety, odpalovače šipek a dokonce lasery. Takže jsme měli rozhodně z čeho vybírat.“

V závislosti na preferovaném herním stylu by se z Boby Fetta mohl velmi dobře stát jeden z vašich oblíbených hrdinů/padouchů. Dáváte-li přednost rychlým výpadům zblízka, postavy jako Luke Skywalker a Darth Vader budou možná lepší. Pokud však tíhnete k rychlému pohybu a nekontaktnímu boji, pak je Boba Fett pro vás jako stvořený. Mistrné zvládnutí vzdušných schopností Boby Fetta vám umožní uniknout smrti při bojích na vertikálních úrovních, jako jsou stromové chýše na endorském měsíci. Každopádně schopnost létání musela být perfektně vyvážena:

„Při prvním návrhu jeho jetpacku se velmi rychle a jasně ukázalo, že schopnost neomezeného létání byla až moc velkou výhodou v porovnání s postavami, které tuto schopnost neměly,“ vysvětluje Jamie Keen. „Když například v rané fázi vývoje Boba Fett bojoval s Lukem Skywalkerem, bylo to dost nevyvážené, protože neexistovala žádná omezení jeho létajících možností. Proto jsme přišli s mechanikou paliva, která nutí Bobu Fetta čas od času přistát na zemi, než se znovu vznese vzhůru.“

Pokud se střetnete s Lukem a váš soupeř dokáže tato přistání předpovídat, můžete se ocitnout v dosti prekérních situacích. Ale jakmile se znovu dostanete do vzduchu, můžete na Lukea pálit z uctivé vzdálenosti. Nutno podotknout, že střely lze odrazit – dobrý příklad taktických dynamických soubojů mezi hrdiny a padouchy.

Jakmile budete mít dost času a prostoru, měli byste na nepřátele pálit ze své EE-3 a sem tam je poškádlit nějakou tou raketou nebo dávkou ohně. A nezáleží na tom, zda jste zrovna na zemi, nebo ve vzduchu. Možnost využít různá útočná schémata je jedním z aspektů, z něhož jsou vývojáři ze studia DICE nadšení.

„Moc se mi líbí, jak někteří dokážou řetězit útoky dohromady a využívat různé systémy. Do toho spadá i správa jejich znovupoužitelnosti. Viděli jsme hráče přijít s taktikami, které nás ani nenapadli, a to je opravdu skvělé,“ říká Jamie Keen.

Prostor na vyzkoušení svých vlastních taktik s Bobou Fettem se vám naskytne 20. listopadu / novembra, kdy Star Wars Battlefront dorazí do obchodů. Informace o dalších postavách přineseme brzy, zůstaňte s námi v kontaktu.

Převzato zo stránky starwars.ea.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , ,

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Proč nenapsat první komentář?

Napsat komentář