Star Wars Battlefront: Představení padoucha „císař Palpatine“

Rozdrťte nepřátele kultovní schopností Force Lightening.

rendition1.img (3)

Temná strana Síly je cestou k mnoha schopnostem, z nichž některé lze považovat za… nepřirozené.

Darth Vader a Boba Fett, první dva představení a hratelní padouši ze Star Wars™ Battlefront™, jsou vpravdě hrozivými postavami, která zasejí strach do srdcí svých protivníků. Posledním odhaleným padouchem je však samotné ryzí zlo, které vám blíže přiblížíme v tomto článku. A tím zlem není nikdo jiný než císař Palpatine.

Jamie Keen, hlavní designér hrdinů, nám povypráví o postavě, která je v mnoha ohledech nesmírně mocná, šokující a svým způsobem i klamná. 

„Císař Palpatine je na základě své charakteristiky a stylu hraní asi mou nejoblíbenější postavou ve Star Wars Battlefront. Ale cesta k tomuto bodu byla docela výzva.

V případě císaře jsme měli vymyšlenou celou řadu různých věcí. Chtěli jsme, aby byl velmi mobilní, ale také vyvolat u lidí klamný dojem, že je křehký a slabý. Jak jste měli možnost vidět v původní trilogii Hvězdných válek, Palpatine předstírá, že je vetchý stařec, ve skutečnosti je však velmi mocný. Tyto dvě rozdílné strany jsme chtěli zahrnout do hratelnosti a císařových schopností.

Jeho hlavním útokem je kultovní Force Lightning, který způsobuje vojákům v dosahu velká zranění. K dispozici má i silnější formu tohoto útoku s názvem Chain Lightning, která plošně zraňuje nepřátele ve všech směrech kolem vás.

Další schopností, která vám způsobí šok (v obou možných významech), je Force Dash. Vůbec ji není radno podceňovat. Jakmile Palpatine aktivuje Force Dash, začne se extrémně rychle pohybovat v aktuálním směru, což může být pro rebelské vojáky opravdu nepříjemným překvapením. Viděli jsme několik hráčů, kteří se opravdu vylekali, když měli namířeno přes hledí na císaře a ten se najednou objevil hned vedle nich.

Vedle výše zmíněných dovedností zastává Palpatine na straně Impéria také podpůrnou roli, jelikož dokáže zajistit pro sebe i ostatní power-upy. Jako vůdce Impéria může využít schopnost Imperial Resources k rozdávání power-upů svým spoluhráčům a bonusů ke zdraví ostatním padouchům.

Existuje tedy nějaká dobrá strategie, jak za něj hrát? Taktika „udeř a uteč“ není nikdy na škodu: dostaňte se k nepřátelům, ale nenechte se zahnat do kouta. Vrhněte se do vřavy, rozsévejte smrt pomocí svých bleskových útoků a poté použijte Force Dash a utečte do bezpečí. Jen si dejte pozor, kam skáčete, protože naběhnout mezi pět a více nepřátel se vám nemusí dvakrát vyplatit.

Jak už jsme zmiňovali, císař hraje ve svém týmu i podpůrnou roli. Pochopitelně je lákavé naběhnout doprostřed dění a pomocí Force Lightning se pokusit usmažit vše kolem sebe. Své kouzlo ale má i trochu defenzivnější styl hraní a používání jeho podpůrných schopností. Ostatní hráči mohou vstoupit do boje poblíž císaře jako mocnější shocktroopeři, což je taktika, na kterou byste určitě neměli zapomínat. Osvojte si veškeré dovednosti a váš tým zůstane před rebelskou lůzou v relativním bezpečí.

Doufám, že si při používání Chain Lightning a Imperial Resources užijete stejnou zábavu jako my při vývoji této postavy. Využijte tipy v tomto článku moudře, až Star Wars Battlefront vyjde 19. listopadu / novembra, a staňte se nezadržitelnou silou Galaktického impéria.“

Převzato zo stránky starwars.ea.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , ,

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Proč nenapsat první komentář?

Napsat komentář