Star Wars Battlefront: Představení padoucha „Darth Vader“

Zahrát si za Dartha Vadera je snem každého fanouška Star Wars. Nyní máme konečně možnost! 🙂

featuredImage.img (1)

Pociťte Sílu temné strany

V příklonu k temné straně je cosi nepopiratelně půvabného. Ve Star Wars™ Battlefront™ se pochopitelně můžete stát jedním z vojáků Impéria, ale dalším krokem může být poznání pravé síly temné strany. Pořádným krokem.

Zlověstnou a pravděpodobně nejhrozivější zápornou postavou všech dob je Darth Vader, za kterého si budete moct zahrát ve Star Wars Battlefront. Už jen svou přítomností na bojišti (nehledě na schopnosti) zasévá Darth Vader strach do srdcí nepřátel.

Darth Vader, který je takřka nezastavitelný při boji zblízka, disponuje těžkým útokem světelným mečem na krátkou vzdálenost, což se hodí zejména, pokud se dostane do sevření rebelů. Kultovní škrcení pomocí Síly, které jste mohli vidět ve videu z režimu Walker Assault, umožňuje rdoušení nebohých nepřátel na dálku a přesunutí proti jejich vůli.

Hlavní producent Jamie Keen nás ujišťuje, že hraní za Dartha Vadera není jednotvárné, naopak je v něm určitá hloubka. S trochou praxe se naučíte vyhodnocovat priority hrozeb a zvládat několik nepřátel najednou. Doufáme, že si náležitě užijete zejména experimentování s Vaderových různými útoky a jejich řetězením.

Výše uvedené škrcení pomocí Síly se výborně hodí do kombinace například s Vaderovým hodem světelného meče, kdy hodíte svou zbraň proti skupině nepřátel s ničivými následky.

„Skvělá volba proti skupinám,“ říká Keen. „Oblast účinku této schopnosti byla v průběhu vývoje posílena tak, jak by se na ní slušelo.“

Takže jak se nejlépe zachovat, když na bojišti náhle potkáte Dartha Vadera? Zachránit si život útěkem? Ne. I Vaderovi se můžete dostat na zoubek, pokud použijete tu správnou taktiku pro tyto situace. A rozhodně se to vyplatí.

„Čelíte-li nějakému padouchovi, jako je Darth Vader, tváří v tvář, jste v podstatě bez šance. Nejlepší strategií je sehnat dostatek spoluhráčů a zaútočit společně. Hrdinové a padouši vyznávající kontaktní boj jsou obzvlášť zranitelní zezadu, takže se pokuste vyhnout čelním útokům,“ říká Keen.

Vader a všichni ostatní hrdinové a padouši rozhodně stojí za tu námahu, pakliže se vám podaří správně zahrát své karty. V případě zabití nebo způsobení dostatečných zranění budete náležitě odměněni.

Doufáme, že přítomnost Dartha Vadera na bojišti uvítáte, až Star Wars Battlefront vyjde 19. listopadu / novembra, a to bez ohledu na fakt, zda této zlovolné hrozbě budete čelit, nebo se za maskou budete skrývat vy sami. Ještě nám zbývá odhalit mnoho dalších hrdinů a padouchů, takže naše stránky navštěvujte pravidelně.

Převzato zo stránky starwars.ea.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , ,

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Proč nenapsat první komentář?

Napsat komentář