Star Wars Battlefront: Utkejte se s Impériem sólo nebo v kooperaci s kamarádem v režime Mise

Včerejší E3 byla nabitá trailery a novými informacemi ohledně Star Wars Battlefrontu. Tento článek se zaměřuje na režim „mise“, který můžete hrát solo nebo s kamarádem v kooperací.

featuredImage.img (2)

Myslíte si, že byste se dokázali sami postavit celému Impériu?

Impozantní souboje, nebo rychlá akce? Při spuštění Star Wars™ Battlefront™ možná budete čas od času na vážkách, co si vlastně chcete zahrát. Rádi bychom vám přiblížili jeden z typů režimu Mise ve Star WarsBattlefront, který nabízí okamžitou akci i návykovou hloubku: Survival (Přežití).

Jak už jsme zmínili výše, Survival je ve Star Wars Battlefront jedním z několika typů režimu Mise. Jakožto rebelský voják máte za úkol bránit se proti stále obtížnějším vlnám imperiálních sil. Celkem jde o 15 vln, přičemž v každé z nich se hráči střetnou se stormtroopery, AT-ST a čímkoli mezi tím.

Pokud chcete odrazit všech 15 vln, bude vás muset Síla rozhodně doprovázet. Nemluvě o vaší pohotovosti a dobrých zbraních. Naučte se rozpoznat různé druhy nepřátel a přizpůsobit se jim. Vyhněte se dalekonosné palbě scouttrooperů, dávejte si pozor na přilétající stíhače TIE a mějte se na pozoru před maskovanými shadowtroopery. Promrhejte životy, se kterými začnete, a jdete z kola ven.

Survival lze hrát ve Star Wars Battlefront na všech planetách včetně Endoru, Hothu, Sullustu a Tatooine, které byly speciálně navrženy s ohledem na tento typ misí. Prozkoumejte okolní prostředí a mějte oči neustále otevřené, v pravidelných intervalech se totiž objevují extra životy a výsadkové kapsle s powerupy. Sebrání této kořisti může převážit šance na přežití ve váš prospěch.

Pokud se pustíte do boje na vlastní pěst, určitě si užijete velkou porci zábavy. Ještě víc ji ale zažijete, pokud se Impériu postavíte se svým kamarádem. Pozvěte jej k sobě domů a v rámci kooperace na rozdělené obrazovce (k dispozici na PlayStation®4 a Xbox One) ukažte imperiálním jednotkám, zač je toho loket. Vrhněte se do žáru bitvy, v níž využijete vy i váš parťák své přednosti ku prospěchu vašeho dvoučlenného týmu, a mezi jednotlivými vlnami provádějte rychlá strategická rozhodnutí. To vše z pohodlí svého gauče. Hrajete-li na PC, PS4 nebo Xbox One, můžete si přizvat parťáka na pomoc i přes internet.

image_0.img (2)

Survival je vhodný pro příležitostné i skalní hráče. Fanoušci hledající větší výzvu si mohou zvýšit úroveň obtížnosti, takže se postaví ještě nebezpečnější imperiální hrozbě. Na vyšších úrovních lze získat hvězdy, které jsou udělovány za dokončení určitých úkolů jako například nespotřebování života během mise. Také se těšíme, až se mezi komunitou rozhoří nefalšovaný boj o to, kdo dokáže všech 15 vln odrazit v co nejrychlejším čase.

Doufáme, že si boj o přežití náležitě vychutnáte. Od 20. listopadu / novembra na vás čeká herní systém s překvapivou hloubkou. V rámci jedné a téže mise narazíte na celou řadu různých nepřátel a zbraní. A co je možná nejdůležitější: můžete se pokusit přežít se svým kamarádem.

Převzato zo stránky starwars.ea.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , ,

5 komentářů

Napsat komentář