Star Wars Battlefront: Vánoční komunitní akce pro hrdiny

Řada akcí v rámci několika titulů od EA ze světa Star Wars.

rendition1.img

Rádi se oháníte coby Luke Skywalker světelným mečem? Nebo dáváte přednost palbě z blasteru DL-44 jako Han Solo? Otestujte o letošních Vánocích své dovednosti ve Star Wars Battlefront v rámci komunitní mise, v níž se hráči společnými silami vynasnaží splnit stanovený cíl.

Vaším úkolem je do 6. ledna / januára 18:00 odehrát za Lukea Skywalkera nebo Hana Sola 500 000 hodin.

Vánoční mise hrdinů je aktivní od 23. prosince / decembra 18:00 do 6. ledna / januára 18:00. Informace o dosavadním postupu najdete na kanálech EA Star Wars na Facebooku, Twitteru a Instagramu.

rendition1.img (1)

Další na programu je nová kampaň na planetě Hoth v doprovodné aplikaci Star Wars Battlefront Companion pro všechny hráče s bonusovým výdělkem kreditů. Tato akce proběhne rovněž od 23. prosince / decembra do 6. ledna / decembra. Pro ty z vás, kteří si odemkli rebelské hrdiny, máme dobrou zprávu, protože během tohoto období budou ještě silnější.

Po 6. lednu / januári se výdělky v nové kampani vrátí na původní hodnoty. Stáhněte si aplikaci Companion v obchodech Apple App Store™ nebo Google Play™.

rendition1.img (2)

Pořídili jste si hru Star Wars: Galaxy of Heroes? Zapojte se do vůbec první komunitní akce! Všichni oprávnění hráči musí v rámci Training Droid Challenge v období od 23. prosince / decembra do 1. ledna / januára průměrně dvakrát denně v neděli, pondělí a ve čtvrtek porazit Bobu Fetta.

Pokud jako komunita zvládnete tento cíl splnit, všichni hráči dostanou 10 úlomků postavy pro Rey z filmu Star Wars: The Force Awakens! Jste připraveni vyzvat Bobu Fetta? Tak vzhůru na to! Podrobné informace zde najdete na oficiálním fóru Star Wars: Galaxy of Heroes.

Výzva skončí 1. ledna / januára. Stáhněte si Star Wars: Galaxy of Heroes v obchodech Apple App Store™ nebo Google Play™.

Hodně štěstí, nechť vás provází síla!

Převzato zo stránky starwars.ea.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , ,

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Proč nenapsat první komentář?

Napsat komentář