Star Wars Blog: Přípravy Star Wars Battlefront na výstavu E3 2015

Těšíte se na E3? Měli byste se! Protože již v pondělí 15.6. ve 22:00 začíná konference EA, kde uvidíme první gameplay záběry ze hry Star Wars Battlefront. Jak probíhají přípravy na tuto velkou akci Vám přiblíží článek níže. 😉

Aktuální hektické období je také plné očekávání. 

V době, kdy si čtete tento článek, připravuje studio DICE prezentaci Star Wars™ Battlefront™ na letošní výstavu E3. Aktuální hektické období je také plné očekávání. Umožnit našim fanouškům nahlédnout pod pokličku toho, na čem pracujeme, je vždy vzrůšo, nemluvě o vyslechnutí jejich názorů, které jsou pro nás neocenitelné.

Pokud zavítáte na výstavu E3, připravili jsme si pro vás něco speciálního: budete si moct na vlastní kůži vyzkoušet dvojici odlišných herních režimů, které vám dosyta přiblíží široký záběr a zábavnost Star WarsBattlefront. Máte v plánu potloukat se před výstavou? Určitě zamiřte ke stánku Sony Outdoor Experience, kde dostanete příležitost nahrát si vlastní video ze souboje stíhaček X-wing.

Samozřejmě nezapomínáme ani na ty z vás, kteří budou sledovat výstavu z pohodlí svého domova. Pokud si nenecháte ujít naše prezentace, budete svědky záběrů ze hry a představení herních prvků a funkcí, které jsme doposud drželi v tajnosti.

Takže jak to vypadá v herním studiu, které se připravuje na obrovskou akci jako E3? Abychom vám trochu přiblížili zákulisí vývoje, celý den jsme byli v patách Sigurlíny Ingvarsdóttirové, producentky hry Star WarsBattlefront.

image_0.img

Po zhlédnutí poslední verze ústředního videa se záběry ze hry, které se připravuje právě na E3, začala diskuze o možných úpravách.

featuredImage.img (1)

Studio plné fanoušků. Různé hračky s tématikou Hvězdných válek zdobily pracovní stoly vývojářů ze studia DICE dlouho předtím, než začali pracovat na Star Wars Battlefront. S blížícím se datem vydání, stanoveným pro Česko a Slovensko na 20. listopad / november, je stále obtížnější nenarazit na všudypřítomné droidy, lodě nebo rytíře Jedi.

image_2.img

O všem se horečně diskutuje, ať už jde o detaily jednotlivých misí (nový režim), nebo skript prezentace na E3.

image_3.img

Zábava, kvalitní grafické zpracování a maximální věrnost v porovnání se zdrojem? Vedoucí pracovníci dohlížejí na pokrok ohledně herních režimů, které mají být teprve oznámeny.

Převzato zo stránky starwars.ea.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , ,

2 komentáře

Napsat komentář