Star Wars: Představení režimu Walker Assault + E3 trailer

Další článek ohledně nového Star Wars Battlefrontu. Tentokrát se dozvíme nové informace ohledně režimu Walker Assault. Čím dál, tím to zní a vypadá lépe. 🙂

Zapojte se do intenzivních bojů točících se kolem věhlasných AT-AT ze světa Hvězdných válek.

Středobodem herního režimu Walker Assault, inspirovaného bitvou o Hoth, jsou mocné útočné stroje Impéria známé jako AT-AT nebo Walker, které si to s vytrvalostí sobě vlastní šinou k rebelské základně. Souboje jsou určené pro až 40 hráčů (po 20 na obou stranách) a na všech planetách ze Star Wars™ Battlefront™ se budete moct postavit na obě strany barikády. Přestože jde o tradiční souboj Davida s Goliášem, výsledek je těžko předvídatelný, protože vždy bude záležet na vás a vašem týmu.

Hrajete za rebela? Walker musí být za každou cenu zničen! Jelikož váš blaster je v porovnání s jeho pancířem mírně řečeno na nic, o oslabení obrany AT-AT se musí postarat bombardéry Y-wing. Ty si přivoláte aktivováním komunikačních stanic, které najdete rozeseté po mapě. Stačí se k některé z nich dostat, ubránit ji po dostatečně dlouhou dobu a pak už jen sledovat, jak bombardéry oslabují obranyschopnost Walkera.

Během této omezené doby je Walker zranitelný vůči útokům z normálních zbraní, jako jsou právě blastery, takže jej lze zničit. Nemusíme dodávat, že tím se otevírají velmi zajímavé strategické možnosti. Zaměří se členové vašeho týmu na bránění stejné stanice, nebo se rozdělí a zkusí zabrat dvě najednou?

image.img (1)

Jakmile je obrana Walkera dole, můžete se také pokusit o komplikované, ale neuvěřitelně efektní zneškodnění pomocí vlečných kabelů. Fanoušci Hvězdných válek vědí, co to obnáší: najít snowspeeder a použít jeho vlečné kabely k omotání nohou AT-AT, což vyústí k jeho fatálnímu pádu. Jde o velkou výzvu, jelikož jakékoli škody na vašem stroji mohou mít za následek přerušení akce, navíc se musíte s každým obtočením k AT-AT neustále přibližovat. V případě úspěchu však půjde o skutek hodný hrdiny.

Hrajete-li za Impérium, vaším úkolem bude eskortovat Walkera bezpečně na jeho cestě do základny nepřátel. Zastavení rebelů v přivolání bombardérů Y-wing bude klíčové, proto se připravte na spoustu přestřelek u komunikačních stanic. Pokud zabráníte nepříteli v aktivaci stanice, časem ji dojde energie a bude tak nepoužitelná. Rebelům tedy nezbude nic jiného než si najít jinou stanici.

Naleznete-li na mapě určitý powerup, váš imperiální voják může dokonce převzít nad Walkerem a jeho smrtícím arzenálem kontrolu. Ovládání jeho zbraní je omezeno, ale tato doba se dá navýšit, pokud během daného časového úseku zneškodníte dostatečný počet nepřátel. Pokud si tedy budete počínat na výbornou, možná si s AT-AT dosyta vyhrajete.

image_0.img (1)

Díky svému jedinečnému prostřední přináší každá planeta ze Star Wars Battlefront do režimu Walker Assault něco neopakovatelného. Rozlehlá ledová krajina Hothu bez nějakých velkých terénních překážek se výborně hodí k přestřelkám z blasterů na delší vzdálenost. Pravým opakem jsou endorské lesy, které jsou jako stvořené pro partyzánský způsob vedení boje, pokud se k vám Walker dostane nebezpečně blízko. A když už jsme nakousli rozmanitost herního systému, buďte si jistí, že kolem Walkerů bude docházet ke spoustě akcí. Pěchota si to rozdá v napínavých přestřelkách, letouny X-wing budou pronásledovat stíhače TIE a všemu tomu „chaosu“ nasadí korunu hrdinové a padouši jako Luke a Vader.

V případě asymetrického herního režimu jako Walker Assault, v němž dva týmy disponují svými jedinečnými přednostmi i slabinami, bylo klíčové najít tu správnou rovnováhu. V ostatních módech s různými podmínkami pro každý tým může být herní zážitek dost neúprosný, pokud nejsou soupeři početně vyrovnaní, ale ve Walker Assault existuje šance na vítězství pro ten či onen tým vždycky.

Naším přáním v případě Walker Assault, který je inspirován jedním z vůbec nejtradičnějších soubojů světa Hvězdných válek, je nabídnout strhující režim pro více hráčů s velkou pestrostí. Všichni jsme si představovali, jaké by to bylo, kdybychom se účastnili takových bitev, a teď máte tento sen na dosah. Ať už si vyberete jakoukoli stranu, troufáme si tvrdit, že se máte 20. listopadu / novembra, kdy hra vyjde, na co těšit. Jsme přesvědčení o tom, že se vám budete režim Walker Assault zamlouvat.

Převzato zo stránky starwars.ea.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , ,

Jeden komentář

  • NaxCz NaxCz napsal:

    Docela jsem zvědavý, jeslti tam budou mít vypustěný „bullet drop“, jelikož laser asi moc nepadá k zemi…a tím pádem ta hra v MP bude mít konečně slušnou hratelnost.

    Jako gameplay vypadá hodně dobrě, ale o hratelnosti si udělám obrázek až si to zahraju…, kde uvidím jestli jsou ty zbraně hratelné a nebo ne..:D Protože mi přišlo, že občas chodili jako „bohové“ 😀

Napsat komentář