Startujeme nový seriál: Videokoutek z Battlefieldu #1

Zdravím všechny. Dříve jste byli zvyklí, že jsme na tomto webu pravidelně v určitém časovém intervalu vydávali článek o videích, která naše redakce zhodnotila jako zajímavá. Neznamená to, že neexistují lepší videa, nebo že se dostane vždy na vše, co znáte – snažíme se však předložit materiál, který nás zaujal nejvíce. Pokud sami víte o nějakých zajímavých montážích či záběrech z hraní (může jít i o Vaše výtvory), tak nám Vaše podněty neváhejte zaslat na e-mail videokoutek@bf-blog.cz – pokud ho naše redakce vybere, tak budete mít možnost, že se zrovna Vaše video objeví v tomto seriálu. Video by mělo být něčím zajímavé (např. zajímavé killy, montáž, vtipné momenty z hraní, apod.), žádné oficiální požadavky však nemáme, pouze jedno pravidlo – video musí být ze hry Battlefield 1. Pokud bude mít Videokoutek z Battlefieldu úspěch, tak je možné, že ho rozšíříme i o další hry. Nyní již však k samotným videím.

Jako první jsme vybrali velký návrat mého nejoblíbenějšího hráče (již z dob Battlefield Bad Company 2) Sgt Enigmu. Podle mě se jedná o nejlepšího hráče Battlefieldu vůbec, nicméně v posledních dílech BF toho již moc nenahrál. Přesto však i BF1 vyzkoušel a jeho montáž má agresivní nádech, jak je u něj zvykem.

 

Druhé video je montáž přímo ode mě – zachycuje mé killy za snipera (scouta). Vždy se snažím co nejvíce zabírat vlajky, hrát agresivně a tzv. „objective“. Kempení není můj styl 🙂

 

Dalším kouskem je video hráče se jménem Stodeh. Jedná se o Britského streamera, který hraje také převážně odstřelovače. Zde se jedná o velmi pěkné kill-streaky se zbraní „Martini-Henry“.

Opět Stodeh, nyní však s „klasickou sniperkou“. Video s názvem BATTLEFIELD 1 CLOSE RANGE SNIPING STREAKS je opět sada skvělých akcí. Nicméně nejsem jediný, kdo si u jeho videí stěžuje na výkon protihráčů – pokud si všimnete, tak velmi často se stává, že hráči proti Stodehovi stojí jako loutky, nevšímají si ho, nestřílejí po něm, apod. Občas si říkám, že bych na takovém serveru také chtěl hrát 🙂

 

Jako poslední video jsme vybrali hráče DarK-Betrayed a jeho kill-streak 23-0. Na můj vkus je možná málo akční, celé video stojí na jednom místě, ale některá zabití opravdu stojí za to a hlavně je vidět, že skutečně umí.

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:,

14 komentářů

Napsat komentář