Synaptic eSports

Informace o clanu

Historie a Budoucnost:

Klan vznikl oddělením od jednoho z největších tuzemských clanů CSFT, který jsme obhajovali i v ligách. Skončili jsme první například v ESL Battlefield: Bad Company 2 Squad Rush 4on4 Cup #1 což bylo v časech kdy jsme porazili i nejlepší CZ/SK teamy a usadily se na trůn tehdejší scény. Zakladateli Synaptic eSports jsou Avarax, Acce a Griffonj, kteří clan založili a jsou jeho vedoucími. Clan vznikl hlavně kvůli Battlefieldu 3 ale nezanevřeli jsme ani na Battlefield Bad Company 2, který hrajeme pořád i ligově. Ale nedá se říct že by jsme hráli pořád dokola tu samou hru. Jsme banda kamarádů, kteří si přijdou pokecat na teamspeak a zahrát si. Nepřijimali jsme hráče do clanu podle K/D nebo podle toho jak hráli, ale podle jací jsou. To však neznamené že jsme jen banda publikářů. Hráči, kteří mají na hraní ESL nebo jiných lig jsou vítáni a také si najdou místo v našem clanu. Dá se říci, že v našem teamu jsou slabší i silnější hráči, takže je tu místo na rozvoj a zdokonalování svých dovedností. V budoucnosti chceme založit team na ESL v sekci Battlefield 3, přibrat k nám další různé sekce a vlastnit alespoň dva servery. Clan se rozvíjí, nabírá nové lidi a rosta a já osobně věřím, že mu tu půjde dál.

Nový členové a jak to u nás funguje:

Nový uchazeč o vstup do našeho clanu musí splňovat jednu věc a to vlastnit mikrofón a být ochotný s námi komunikovat na TS.

Co je třeba udělat, pokuď chcete vstoupit do clanu ?

Stačí poslat žádost o vstup do clanu, kterou můžete najít na naší webové stránce a to v záložce Komunita. Vyplníte žádost a my se vám ozveme do pár dní.

Další možností je přímo nás kontaktovat na TS a to buď Avaraxe, Griffonj nebo Acce

Nebo kontaktovat Avaraxe na ICQ.

Kontakt:

Web: www.synaptic.cz

ICQ: 265630619

TS-3: ts23.gameservers.com:9265

 

 

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Proč nenapsat první komentář?

Napsat komentář