Tento víkend proběhne akce dvojitých zkušeností pro členy BF4 Premium

Tuto sobotu (tj. 25.1.2014) v 11:00 odstartuje akce dvojitých zkušeností pro členy Battlefield 4 Premium. Akce bude trvat 48 hodin, což znamená, že její konec bude v pondělí 27.1.2014 v 11:00.

Pokud tedy potřebujete nahrát hodně bodů, tento víkend je na to ten pravý 🙂

Zdroj: Battlelog

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , ,

10 komentářů

 • Vlastimil91 Vlastimil91 napsal:

  Oh a já jsem sobotu, neděli do 18hod v práci zrovna 🙁
  No snad to doženu večer 🙂

 • Nuada napsal:

  Kdysi jsem chtěl premium, ale když si musím projít 10x loggin error a hra mi stále hází klacky pod nohy v podobě, za žádnou cenu nesmíš být v tom lepším týmu. Plus musíš reagovat v pikosekundách aby jsi dal kill, tak si radši něco odehraju a začnu se věnovat hrám, které dělali týmy co to aspoň umí. DICE se stali ovce EA a jsou to spíše průměrní dělníci fabriky, než vývojáři.

  • [SCR]1AmoK [SCR]1AmoK napsal:

   O tom, jestli jsou „průměrný dělníci“, by se dalo diskutovat. Kdyby jakejkoliv dělník odvedl takovou práci, jako ty z DICE (tzn. vyrobil by zmetek), tak ho musej v každý fabrice kopnout do p*dele. Ale jinak samozřejmě souhlas, ta hra je snad den ode dne horší a horší a teď už mi přijde, že se nechá hrát jenom s vozidlama. Na to jsem si ale nemusel pořizovat tenhle předraženej bugfest, abych jezdil s tankem. To jsem si mohl zdarma stáhnout WoT. Tak ale co, Patrick „It’s magic“ Bach říkal, že to bude „much more better“ než ve trojce a já jim to jak ko*ot sežral…

   • Nuada napsal:

    Nakopnout je nikdo nemůže, když za to může EA s jejich záměrem to vydat dřív než COD. EA byla (nebo nebyla, nevim ) u soudu za oklamání zákazníka nebo tak něco.

    • [SCR]1AmoK [SCR]1AmoK napsal:

     Za prvé: Nevim, jestli je to ještě aktuální info, ale EA čelí nebo čelilo dvěma žalobám nikoliv kvůli oklamání zákazníka, ale ze strany akcionářů kvůli zamlčování skutečnýho stavu hry, který se následně projevilo po jejím vydání poklesem ceny akcií. A za druhý: hra byla vydaná o 14 dní dříve oproti plánu. Je tedy venku cca čtvrt roku a je teda víc, než jasný, že nějaký dva týdny by na stav, v jakym by byla vydaná, neměly žádnej vliv, protože ještě dneska je to stejnej trash, jako na začátku (některý chyby ubyly, ale jiný zase přibyly, takže výsledek oprav je fakticky nulovej). Žvásty DICE o tom, že za stav hry může dřívější vydání hry, jsou tedy jenom alibistickej žvást, kterej jim může sežrat jenom totálně zaslepenej fanboy. Nemluvě o tom, že už na E3 jsem sledoval živou prezentaci BF4, kde se chvástali zcela přepracovanym netcodem a tim, jak opravili všechno, co se hráčům na BF3 nelíbilo. Přitom to, že na netcod a další chyby ani nesáhli nebo to funguje ještě hůž, než ve trojce, museli vědět. Jsou to lháři a šmejdi. V čele právě s Bachem, kterej ještě na konci léta krmil bnudoucí zákazníky kecama o tom, ja je to „most ballanced high quality game“, jakou kdy udělali. Proberte se už, lidi. Ta hra je zmetek a nikdo ji nikdy neopraví. Akorát z nás podvodem vytáhli prachy…

   • Duch Vanoc napsal:

    No vidíš a přitom stačilo tak málo, věřit mým komentářům 🙂

 • amarusSK amarusSK napsal:

  a ja že si idem zahrat…….a nič….vlastne predsa len niečo…….loggin error…..to už nieje ani sranda toto….

 • PavelCZ1982 napsal:

  At si strci double XP do prdele, kdyz se nejde ani prihlasit na server….

 • FG97CZ napsal:

  velice divné, mě to jede normálně…..

 • kocka1488 napsal:

  VYNIMKA nepotvrdzuje PRAVIDLO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Napsat komentář