Tipy a triky, bez kterých se neobejdete v betě Star Wars Battlefrontu!

PRIMA Games přináší tipy pro režimy Drop Zone a Walker Assault

featuredImage.img (1)

Betatest Star Wars™ Battlefront™, který si bezpochyby užijí rebelové i stoupenci Impéria po celé galaxii, je za dveřmi. Abyste se mohli na hru optimálně připravit, spojili jsme se s partnery v PRIMA Games, kteří vám přinášejí několik klíčových tipů a triků.

Níže tak najdete rady, které vám pomohou získat výhodu při hraní režimů Drop Zone a Walker Assault. Prostudujte si je dobře a staňte se pány bojiště.

Walker Assault na Hothu

Buďte neustále v pohybu. Je to velká mapa:

Outpost Beta je rozlehlá, takže vyhnout se střelbě z AT-AT může být docela oříšek. Odemknutím termálního detonátoru získáte užitečného pomocníka pro čištění oblastí, což jistě oceníte při hledání únikové cesty z kritických situací.

Poznání, kde jste nejpotřebnější:

Kontrola oblohy je důležitá, ale je zbytečné hrnout se do vzduchu, pokud už se už hemží jinými loděmi. Ochrana komunikačních kanálů nebo útok na ně může být rozdílem mezi vítězstvím, nebo porážkou v bitvě.

Maximalizace poškození nepřátelských cílů:

Nejužitečnějšími předměty proti technice jsou ionizační zbraně jako Ion Shot (Iontový projektil) a Ion Grenade (Iontový granát). Iontový projektil nabije po omezenou dobu vaši zbraň iontovými výboji, čímž způsobíte AT-AT a další technice poškození navíc.

Úskoční rebelové:

Hrajete-li za rebely a AT-AT jsou jen několik vteřin od prvního či druhého kontrolního bodu, využitím stanice uvnitř hory se dostanete blíž k Walkerům. Tím se vyhnete jejich orbitálnímu úderu nebo těžkým blasterům. AT-AT lze napadnout pouze po bombardování Y-wingy vašeho týmu, takže do té doby je určitě nejbezpečnější taktikou držet se od nich dostatečně daleko.

Imperiální moc:

Jako imperiální voják vyvíjejte neustále tlak na nepřítele, dokud nezabezpečíte jeden z komunikačních kanálů. Po jeho zabezpečení pokračujte v tlaku, čímž vytvoříte patřičnou obrannou linii a minimalizujete šance nepřítele na aktivaci zařízení. Při vytyčování perimetru je velmi užitečná karta Squad Shield (Týmový štít).

Drop Zone na Sullustu

Třírozměrná ochrana:

Mapa Sulphur Fields je dost otevřená, takže nabízí spoustu možností pro nepřítele, jak si zajistit výhodu vyvýšené pozice v okamžiku, kdy se váš tým pokouší získat výsadkové kapsle. Proti protivníkům pohybujícím se nad a pod vámi se braňte týmovým štítem nebo na potenciálně nejzranitelnějším místě umístěte Proximity Bombs (Bomby s detektory pohybu).

Rozptylte se:

Během fáze zabezpečování kapsle se rozptylte, ale pořád ji mějte na dohled. Neshlukujte se k ní příliš blízko, protože stačí jeden Thermal Grenade (Termální granát) nebo Thermal Imploder (Termální imploder) na zneškodnění celého obranného družstva.

V oficiální strategické příručce od PRIMA Games se dočtete, jak získat všechny herní úspěchy/trofeje, jak dominovat na bojišti a jak nejlépe zacházet s jednotlivými zbraněmi a technikou ve hře. Předobjednejte si ji hned teď!

Převzato zo stránky starwars.ea.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , , ,

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Proč nenapsat první komentář?

Napsat komentář