Aktualizace | Třídenní živý přenos z E3 – multiplayer Battlefieldu 4, rozhovory + režim Spectator

Aktualizace #2: Čas startu dnešního (tj. 12.6.2013) streamu začíná ve 21:00.

Aktualizace: Čas startu dnešního (tj. 11.6.2013) vysílání byl posunut o 1 hodinu na 21:30.

Původní zpráva: Aby těch informací a videí z Battlefieldu 4 nebylo málo, přichystalo si pro nás DICE také ještě třídenní živý přenos z E3. Konkrétně pak z budky (místo, kde je možné hrát) Battlefieldu 4. Můžeme tedy čekat další záběry z multiplayerové mapy „Obléhání Šanghaje“, rozhovory s vývojáři a nové informace o Battlefieldu 4. Stream začíná vysílat dnes večer ve 20:30 21:30. Jak to bude s délkou vysílání a kdy začne vysílání zase zítra však zatím nebylo oznámeno.

Sledujte náš přímý přenos z prezentace Battlefieldu 4 ve dnech 11-13. června prostřednictvím streamu přímo ze sálu konference E3. Podívejte se na novou multiplayerovou mapu „Obléhání Šanghaje“ a zbrusu nový režim Spectator v akci, poslechněte si rozhovory s vývojáři a reakce fanoušků.

Jednou z velmi očekávaných věcí tohoto živého přenosu je také předvedení režimu Spectator. Režim Spectator umožňuje hráčům volný průlet po mapě a tak tedy bezproblémově sledovat dění na bojišti. Je to jedna z věcí, která velmi chyběla v Battlefieldu 3.

Samotný stream najdete jak zde v článku, tak také umístěný v pravém sloupci na webu, kde je Vám vždy okamžitě k dispozici.

Zdroj: Battlefield, Battlefield Blog

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , ,

25 komentářů

Napsat komentář