Turnaj v BF 3 o 1,6 mil dolarů

Včera krátce po poledni teprve odstartovala betaverze Battlefield 3 a už tu máme oznámen první opravdu pořádný turnaj. Battlefield 3 Worldwide Conquest Tournament se uskuteční počátkem roku na konzolích a hráči z celého světa v něm budou moci online bojovat o částku dosahující výše 1,6 miliónu amerických dolarů!

Nejžhavější herní titul letošního předvánočního trhu se chystá nadělit skvělý dárek – 1,6 miliónu amerických dolarů! Studio DICE společnosti Electronic Arts a společnost Virgin Gaming dnes představily Battlefield 3 Worldwide Conquest Tournament.

Na největším konzolovém turnaji v dějinách videoher se hráči z celého světa utkají online v Battlefield 3 o šanci vyhrát 1,6 miliónu dolarů v tvrdé měně. Onlinový turnaj se rozběhne počátkem roku 2012 a vyvrcholí velkým finále, z něhož nejlepší hráči Battlefieldu odkráčejí bohatší o podíl z celkové částky 1,6 miliónu dolarů. Další informace najdete na stránkách www.BattlefieldMillions.com.

Pro naše členy neustále připravujeme nové herní zážitky, které jim nikdo jiný nenabídne, a Battlefield 3 pro tento účel splňuje veškeré předpoklady,“ uvedl Zachary Zeldin, spoluzakladatel Virgin Gaming. „Série Battlefield vždy nabízela díky svému špičkovému multiplayeru skvělé sociální vyžití. Velmi nás těší, že máme tak vášnivé a oddané fanoušky,“ prohlásil Karl Magnus Troedsson, generální manažer DICE.

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

25 komentářů

Napsat komentář