Tyranosaurus Rex opět spatřen na bojišti

Nemusíte se bát, nebudeme bojovat s dinosaurama. Na další mapě, tentokrát z DLC Armored Kill, Alborz Mountain byla nalezena kostra Tyranosaura Rexe, respektive jeho lebka. Není to poprvé, kdy byl do hry přidán Easter Egg tohoto typu, mapa Wake Island je jimi prošpikovaná skrz na skrz.

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

41 komentářů

 • ABCnadcompany napsal:

  No DICE hovorili že možno sa dočkame nejakych dinosaurou ale podla mna to je všetko len do každeho DLC daju nejakeho dinosaura ale žeby sme sa dočkaly AI alebo dokonca ovladatelnych dinosaurov no to pochybujem ale zaroven dufam.

  • N!ghtmare napsal:

   @ABCnadcompany: Doufáš v dinosaury v BF? Tím by tuto FPS hru pohřbili ještě víc, jak COD a jejich Zombieci 😀

   • cobr4in CoBain_SK napsal:

    @N!ghtmare: No čo, ako spestrenie by to nebolo zlé. 😀 Len nejaké mini DLC, alebo prídavok zdarma. 😀 Ale to už sa pohybujeme v rovine sci-fi. 😀

    • N!ghtmare napsal:

     @ePSn: Tak proč hraješ BF a ne L4D?

     V této komunitě už opravdu člověk neví co čekat. V jednu chvíli si tu každý ztěžuje, jak je hra málo reálná, a o měsíc pozděj byste tam najednou chtěli dinosaury a zombieky – to přidá na realitě neuvěřitelným způsobem no. Ještě by tam mohli být ti podzemní červi, co byli v tom stupidním filmu o vojácích v afghánistánu (na jméno si bohužel nevzpomenu). A pak už se můžeme jen dívat, jak průměrná věková hranice hráčů BF klesá, a až dožene COD, tak můžete znovu otevřít pár měsíců starou diskuzi, že s těmi dětmi se nedá hrát, protože vůbec neví co mají na Rushi nebo CQ dělat a nemají pojem o nějaké týmové hře. Oni by totiž nepřišli na BF, ale na dinosaury. 😉

     Ten nápad je prostě blbost. Na to jsou jiné hry, ale určitě ne BF.

    • ePSn ePSn napsal:

     @N!ghtmare: boha jeho a ještě dál co to meleš?
     takže podle tebe mám přestat hrát bf2 protože se mi líbí zombie tématika a ,přiznejme si to, bavil mě jeden z nejlepších oficiálních modů?

     ve škole máme jen tak praxe kde jsme ve druháku byli na soustruhu a frézkách a bavilo mě to tak že to byla jedna z nejzábavnějších věcí za celej druhák takže podle tvé logiky bych nyní měl odejít z grafiky a dát se na obráběče. že ano?

     boha jeho i to trhání zubu bude příjemější než to co jsem teď přečet

    • N!ghtmare napsal:

     @ePSn: Co jsi dělal ve škole a co tě baví mě naprosto nezajímá. A jestli budeš obrábět, grafik a nebo vymetač kanálů je mi u zadku.
     Ale proboha netahejte Dinosaury ani Zombieky do BF! Z tvého příspěvku to vyznělo, jako že bys tu chtěl Zombie, stejně jako ten druhý šašek natěšený do dinosaurů. Tyto dvě věci do BF zkrátka nepatří a jestli je chcete hrát, tak v jiné hře. A jak už jsem řekl – taková hloupost by byl jen poslední hřebíček do rakve BF.

    • N!ghtmare napsal:

    • Nuada napsal:

     @N!ghtmare: Napsal že zombie byla zábava a zábava to byla. To jako když někdo hraje BF a chodí sem nic jinýho hrát nemůže ?

    • RAMMSTEIN RAMMSTEIN napsal:

     @Nuada: chtelo by to nejaky Zombie MOD to by pritahlo hodne lidi ale EA je parta kretenu co nevija co lidi chcu

    • N!ghtmare napsal:

     @Nuada: Říkal jsem, že to vyznělo tak, že to tu chce mít taky a proto jsem to psal. Proč vůbec reaguješ dřív, než příspěvek dočteš do konce?

    • DogTagHunter Liutenant_CZE napsal:

     @RAMMSTEIN: Když najednou představili Aftermath a vrazili ho mezi AK a EG, tak jsem čekal právě zombíky a ono nic. Možná teda ten Endgame 😀

    • ePSn ePSn napsal:

     @Nuada: naopak pane najtmér já jsem o tom že chci do bf3 nějaký dino nebo zombies nic nenapsal (k čemu když to nehraju)
     ty si napsal že zombieci CoD naprosto pohřbili což si byl absolutně vedle protože kdybys o tom něco věděl v životě bys to nenapsal
     a já jen napsal příspěvek kde řikám že zombies v cod5 je zábava a ne jak řikáš ty věc co pohřbila cod serii
     takže ty si ten co nedočte příspěvek až do konce (což je smutné když to má 6slov)
     to ze školy jsem sem dal jen abych ukázal stupiditu toho co jsi napsal

     (omlouvám se za chyby jsem zfetovanej z injekce od zubaře a bolí mě hlava)

    • N!ghtmare napsal:

     @ePSn: Jsme rádi, že nás neustále informuješ o událostech ve tvém životě. Né, že by nás to ale zajímalo.

     Klidně mi tu vykládej, že o něčem něco nevím, ale já zůstanu u toho, že ta hra měla úroveň jen do té doby, než tam začali cpát každou blbost jen aby přilákali co největší masy lidí. Škoda, že na takové hlouposti se naláká hodně hloupých a nebo takoví, pro které ta hra ještě není určená. A potom s nimi hraj MP Zábava to pro tebe klidně být mohla, to ti brát nebudu, ale ta komunita, co je tam teď, je jako celek otřesná. A proto nechci, aby byli v BF nějací dinosauři či zombieci, kteří by sem přitáhli 15- a zhoršili tak teamovou hru ještě víc, než jak už někteří zvládají teď.

     A že jsi to myslel jinak jsem už pochopil, tak tedy promiň, ale to co jsem řekl, je z mého pohledu pravda a ber to třeba tak, že to píši jako můj názor a ne reakci na tebe

 • Killerian napsal:

  ale zároven je mi to úplně šumák 🙂

  • BrckoCZE BrckoCZE napsal:

   @Killerian: Tobě je všechno šumák co se tyče BF3. Bacha abys z toho jednou nevyšuměl

   • Killerian napsal:

    Tak jestli usuzuješ z mejch komentářů ohledně BF3 že je mi to šumák tak asi neumíš číst nebo nechápeš podstatu slov protože já sem jeden z mála který poukázal na fakt že BF3 je největší tragedie v této serii jestli je to někomu šumák tak právě vám kteří jen mlčí a občas napíšou nějakou kravinu která nemá ani smysl no nic…… jenom sem tím chtěl říct že mi je nějakej easter Egg u zadku když hra samotná je tragikomická.Tě pic

    • StixxyCZ StixxyCZ napsal:

     @Killerian: +100

    • cobr4in CoBain_SK napsal:

     @Killerian: Tak v prvom rade, Ty ako jeden z mála si poukazoval na tento fakt komentármi typu „střík střík“, čo má teda fakt zmysel parádny a už vôbec to nie je kravina.

    • Killerian napsal:

     Zase tu opakuješ jeden jediný komentář který ale vystihnul můj dojem ze článku naprosto dokonale tudíž opět trapný útok na mě nic víc.

    • cobr4in CoBain_SK napsal:

     @Killerian: To nie je útok, ale konštatovanie skutočnosti. Tak to skutočne bolo a príkladov by bolo viac, to sám dobre vieš. A že to má pre Teba hlbší význam je len dôkaz Tvojej detinskosti, nevyrovnanosti a primitivizmu. 🙂 Zase tu útočíš len a len Ty.

    • Killerian napsal:

     Tak mě spíš připadá dětinské si pamatovat právě tyto komentáře což jasně naznačuje že místo podstatných věcí tě zajímají blbosti a tudíž nevím jak někdo takový jako ty může mluvit o dítěti kterým ty beze sporu určitě jsi.Jinak musím se smát jak takový šmuk jako ty může něco takového psát mě o desítky let staršímu člověku no padám 🙂

    • cobr4in CoBain_SK napsal:

     @Killerian: Presne tak, na to tu totiž som, aby som tieto blbosti, ktoré Ti vypadnú z úst riešil. Tak to nerob a nebude Ťa musieť zasran ako ja poúčať. 🙂 V opačnom prípade si na to budeš musieť zvyknúť a s tým trápnym pocitom sa naučiť žiť.

    • Killerian napsal:

     Tak to seš opravdu pan důležitý 🙂 🙂 🙂 no comment.

    • cobr4in CoBain_SK napsal:

     @Killerian: A čo si Ty, prudič? 🙂 Ale aspoň, že si si to priznal.

    • Killerian napsal:

     Tak prudíš tu ty ne já a opět zasíráš vlákno svým měrěním ocásků u toho být nemusím.Pic opravdu dojemný výkon :-).

    • cobr4in CoBain_SK napsal:

     @Killerian: Ne ne, zas prudíš len Ty, tak to nerob. 🙂 Invektíva si odpusť, napomínať Ťa už nebudem, vieš čo nasleduje…

    • Killerian napsal:

     Chováš se jako dítě které musí mít poslední slovo ale já ti to dopřeji tak ted……

    • cobr4in CoBain_SK napsal:

     @Killerian: Ty tu nie si na to, aby si mi udeľoval slovo alebo mi ho bral. A píš si, že reagovať budem, pokiaľ to uznám za vhodné, čo bude minimálne vtedy, keď znova vypustíš do éteru rovnakú hlúposť.

    • Killerian napsal:

     🙂

    • skier.cz napsal:

     @Killerian: Štěkáte hezky pejsci 😉 , ale můžeš mi vy svetlit smysl věty „Jinak musím se smát jak takový šmuk jako ty může něco takového psát mě o desítky let staršímu člověku no padám“?Nejak nemůžu rozklíčovat jestli je to urážka nebo poklona 😉

    • Killerian napsal:

     No to tě opravdu lituji.

    • rey_cz napsal:

     @Killerian: Jsem věčný nespokojenec, hater a troll. Když se na něco kouknu, hned vím, že kdybych to dělal já, udělal bych to jinak a samozřejmě líp. Jen málo věcí mě nadchne tak, že se v nich nešťourám a jen si je užívám. Mnoho lidí s tím má problém a ani se jim moc nedivím. Ne každý potřebuje uvažovat o věcech do hloubky, většině stačí užít si je a morousové, poukazující na chyby jako já, jim jejich zážitek jen kazí.

    • skier.cz napsal:

     @Killerian: A „šmuk“ víš co znamená ? 😉

 • Afrom3n napsal:

  ja chci Jurskej park alá battlefield 😀

Napsat komentář