Ulov si krokodýla! (Easter Egg v Battlefieldu Hardline)

Jak jistě všichni víte, tak od vydání Battlefieldu Hardline se ve hře našla spousta menších Easter Eggov (dále jen jako EE). Ať už odkazovaly na předešlé Battlefield díly nebo známou sérii Dead Space. Tentokrát však vývojáři ze studia Visceral Games vymysleli o trochu jiný Easter Egg. Nejenže si můžete ulovit vlastního aligátora (Chompy) ale dokonce můžete pomocí něj i zabíjet nepřátele. 😀

No a jak si můžete vyzkoušet teto Easter Egg? Je to jednoduché, stačí když budete postupovat podle návodu níže: 

  1. Zajděte na mapu Break Pointe (mapa je součástí DLC balíčku Robbery) a rozbijte všechny záchody, které uvidíte. Důležité je, abyste rozbili všechny, i ten pod mostem (viz. video výše).
  2. Následně zamiřte do skladu se sudy, který se nachází pod vlajkou A v režimu Conquest. Vedle díry ve zdi rozbijte první sud po levé straně, za kterým následně najdete tlačítko. Pokud jste rozbili všechny záchody, bude svítit zeleně (viz. video výše).
  3. Po stisknutí tlačítka, zamiřte k mřížím. Jedny z mříží už budou otevřeny a Vy můžete zamířit rovnou ku plastové figurce dinosaura. Stačí provést interakci s figurkou a získáte nášivku „Gator Rassler“. 
  4. Následně si nášivku nasaďte a zamiřte na mapu Everglades. 
  5. Zde budete muset najít pár mrtvých králíků, pomocí kterých nalákáte krokodýla. Na mapě jsou různě rozmístěné návnady (králíci) a jakmile do nich seknete a máte nasazenou nášivku, tak zmizí. Potřebujete čtyři návnady (viz. video výše).
  6. Pokud máte všechny, stačí zamířit k bažině při vlajce C v režimu Conquest a na vyznačené místo jich položit. Po chvíli se objeví aligátor a interakcí s ním ho získáte jako „zbraň“. 

 

Důležité upozornění! Pro uskutečnění tohoto Easter Eggu je třeba vlastnit DLC Robbery nebo službu Premium. Všechny kroky ke Easter Eggu je třeba provést na spuštěném oficiálním / rankovanom serveru. 

Zdroj: YouTube

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , ,

5 komentářů

Napsat komentář