Undergroundová komunitní akce „Dark Metro“ + live stream

Aktualizace 4: Tato komunitní akce už skončila. Bylo to super! Všem zúčastněným děkujeme za skvělou hru!

Aktualizace 3: Heslo na server s názvem DARK METRO EVENT je BF3EVENT. Po každém kole bude server restartován.

Aktualizace 2: Podle všeho „svítící“ oblohu způsobuje vypnutí vyhlazování. Je třeba mít nastaveno vše podle video-návodu a ve hře potom minimálně 2x MSAA.

Aktualizace: Pokud Vám i po použití návodu zůstává „svítící“ obloha, je potřeba nastavit ve hře vše na Ultra/Vysoké za použití předvolených nastavení. Poté můžete zvolit Custom/Vlastní a obloha by už neměla zesvětlet. Důvod proč to dělá netuším, ale je to odzkoušeno.


Protože mají komunitní akce u nás vcelku úspěch a vždy je slušná účast, rozhodli jsme se pro další. Tentokrát však půjde o takový trochu underground, jelikož budete muset upravit soubory hry, abychom měli všichni stejný podmínky a užili si trochu zábavy. Po zhlédnutí videí z upravené mapy Operation Métro do „nočního módu“ nám bylo jasné, že toho musíme využít 😉

Tímto však nikoho nechci nabádat k úpravě souborů pro hraní na hodnocených serverech. Nejenom že je to zakázané, ale také můžete dostat zákaz hraní a to jak přímo od PunkBusteru, tak i od dalších služeb jako PBBans a GGC.

Pokud se však chcete zúčastnit nic se neděje. U nás jde pouze o zábavu a bude se hrát ne nehodnoceném serveru s vypnutými službami typu PunkBuster a také bude server zaheslovaný, aby se tam nedostali ti, kteří o této akci nevědí a nemají tedy speciálně upravené soubory. V případě velkého zájmu (poznáme přeplněnou frontou) bude server po každém kole restartován, aby měli šanci další hráči.

Detaily kdy a kde se tato akce bude konat jsou níže. Teď tu pro Vás mám návod, jak si (skutečně jednoduše) upravit herní soubory, ať máme tedy „noční“ Metro a zároveň všichni stejné podmínky. Návod si pro nás připravil uživatel Jakubko666 a tímto mu za něj chci moc poděkovat. V návodu je také řečeno jak vše vrátit do původního stavu, abyste po skončení akce mohli zase bez problémů hrát na hodnocených serverech.


  • Hra se uskuteční na serveru: DARK METRO EVENT [odkaz na Battlelog]
  • Heslo pro připojení na server: BF3EVENT
  • Hrát se bude: v neděli 18.11. 2012 od 19:00
  • Mapa: Operation Métro
  • Mód: Rush (případně na domluvě)
  • Počet hráčů: až 32

Pokud vše půjde dobře, budeme hru také živě streamovat a to na Twitch.tv pomoci programu Origin:

Víme, že to nevypadá přesně jako noc a není to úplně perfektní, ale pro zábavu to stačí a myslíme si, že si jí užijeme dost. Pokud máte jakékoliv dotazy ptejte se!

V žádném případě neupravujte herní soubory při normálním hraní na hodnocených serverech! Můžete dostat zákaz na hraní BF3 (ban). Změnu na noční Metro zde provádíte na vlastní nebezpečí a v případě zúčastnění se této akce souhlasíte, že po jejím skončení si soubory a celou hru vrátíte do původního stavu!

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

47 komentářů

Napsat komentář