Update pro Battlefield Hardline přinese zbraně a výbavu pro všechny hráče!

Hned jak letos na podzim vyjde rozšíření Battlefield Hardline: Robbery, dočká se základní hra aktualizace, díky níž všichni hráči (nejen předplatitelé programu Premium nebo ti, kdo si koupí DLC Robbery zvlášť) získají přístup k novým doplňkům a zbraním, které vám pomohou při krádeži pořádného balíku.

featuredImage.img

Třída Operátor dostane k dispozici ohnivzdornou masku jako možnou součást vybavení. Tato maska snižuje, a někdy dokonce zcela eliminuje, poranění plameny z molotovů a zápalných granátů. Uživatelé tohoto doplňku budou v boji s ohněm s kuklou NOMEX a brýlemi skutečně vynikat.

Všechny třídy budou moct používat starší model karabiny. Tato poloautomatická zbraň má sice menší dostřel než typická karabina nebo útočná puška, ale vynahrazuje to zvýšenou ranivostí. Je to ideální volba pro všechny třídy k boji na střední vzdálenost. Hráči Hardlinu také dostanou FN 5.7, což je poboční zbraň se schopností střelby municí prorážející balistické vesty. Tato pistole s účinným dostřelem na krátké až střední vzdálenosti dokáže pěkně štípnout.

A konečně jsou tu i nové a tradičně oblíbené zbraně pro Battlefield Hardline, které veteráni Battlefieldu jistě důvěrně znají:

Útočná puška pro třídu operátor.
Používá se pro ni munice 5,56 × 45 mm, kadence střelby dosahuje 850 ran za minutu a nejvyšší efektivity dosahuje při boji na střední vzdálenost.

Brokovnice pro třídu těžkooděnec.
Tato poloautomatická brokovnice na 12 nábojů je extrémně účinná v boji na krátkou vzdálenost.

Odstřelovačská puška pro třídu profesionál.
Z této poloautomatické odstřelovačské pušky se střílí municí ráže .416 a je určena pro pro boj na dlouhou vzdálenost.

Samopal pro třídu technik.
Pro tuto automatickou zbraň se používá munice ráže 9 mm a je vhodná pro boj na krátkou až střední vzdálenost.

Samopal pro všechny třídy.
Tato zbraň z kategorie samopalů je uzpůsobena pro střelbu municí schopnou prorážet balistické vesty a nejvíce ji oceníte při boji na krátkou až střední vzdálenost.

Doufáme, že se vám nový arzenál, připravovaný jakou součást aktualizace základní hry, která vyjde souběžně s rozšířením Battlefield Hardline: Robbery v září / septembri 2015, bude líbit!

Převzato zo stránky battlefield.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , ,

2 komentáře

Napsat komentář