Už jsme tu s Vámi více než rok!

Ani se to nezdá, ale už je to více než rok, co jsme založili tento web věnující se sérii Battlefield a nyní převážně nejnovějšímu dílu Battlefield 3. Spoustu z Vás nás zná z našeho staršího webu Bad-Company2.cz (již zrušen), který jsme zasvětili převážně Battlefieldu: Bad Company 2.

Tento web začínal pomaloučku s průměrnými 130 přístupy za den. Později se to začalo zvedat a to až do dnešních čísel, které nám ukazují, že denně se sem přijde podívat přes 4000 lidí! Dále jsme do dnešního dne napsali více než 750 různých článků a je zde registrováno přes 3000 uživatelů. Prostě nádhera 🙂

Návštěvy webu od spuštění do dnešního dne.

A jelikož neplánujeme jen tak skončit a nechat Vás tak bez aktuálních informací o BF, soutěží o různé ceny a dalších akcí, rozhodli jsme se dát Vám možnost zasáhnout do budoucího vývoje našeho webu pro příští rok 2012.

Je tu tedy pro Vás nachystána anketa, ve které můžete vyjádřit jak jste spokojeni s tím jak tento web vedeme a v komentářích pod tímto článkem se můžete vyjádřit slovně co chcete abychom změnili, zlepšili nebo zrušili.

Já a celý tým stojící za tímto webem doufáme, že jste s námi spokojeni a udržíme si Vaši přízeň i v budoucnu. Pour féliciter 2012! 😉

Jak jsi spokojen s tímto webem?

Výsledky ankety

Nahrávání ... Nahrávání ...
Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

46 komentářů

Napsat komentář