V Battlefield P4F se schyluje ke stávce!

Ano, je tomu tak. V BF: P4F se nejspíše schyluje ke stávce. Vývojáři totiž včerejším updatem odebraly platícím hráčům zbraně, za které si zaplatili a nahradili je jinými. Vše kvůli tomu, že tyto zbraně byly silnější než ostatní. A to v duchu fair play. Třešničku na dort ale posadili pěkně vysoko. Na tyto omezené braně si můžete dokoupit vylepšení které zvyšují damage na původní hodnoty, to vše opět zase za peníze – Je toto vůbec FAIR?

Nejlépe to vystihuje článek od našich kolegů:

Pokud jste se těšili na dnešní update a doufali jste v nové mapy, zbraně apod., tvůrci hry všem takovým lidem rychle zchladili hlavu. To, co dneska proběhlo, bylo něco jako příprava na tvrdou ránu všem platícím hráčům, kteří mají zakoupené elitní a veteránské zbraně v době před příchodem vylepšování zbraní. A ta rána přijde již zítra.

Konkrétně ten okamžik nastane 20.12. v 10:00 našeho času. V tu dobu totiž dojde k odebrání všech zakoupených elitních a veteránských zbraní, lépe řečeno budou zrušeny veškeré Legacy attachments (tedy doplňky, díky kterým byla vaše zbraň stejně kvalitní jako před zavedením onoho vylepšování). Důvodem prý je, že nynější zbraně jsou moc silné a kazí tak vyváženost hry (pěkně zdůvodněno :) ).

Aby však nebyli dotčení hráči úplně ožebračeni a nevznikla tak vzpoura a případná defenestrace, informace pro aktivní zájemce:

Jejich kancelář naleznete na Västgötagatan 2, 118 27 Stockholm a budova je také dostatečně vysoká.

Abychom však příliš neodbočovali, jako odškodnění získají hráči unikátní zbraně s přívlastkem „+3″. Ty půjdou dále vylepšovat klasickým způsobem. Údajně tedy budou mírně silnější než nyní dostupné zbraně. Každopádně však počítejte s tím, že od zítřka budou vaše koupené zbraně horší.

Celá akce je podle slov vývojáře prováděna v rámci zachování fairplay.

Kdo chce být ve víru dění, tak zde je odkaz na oficiální fórum, kde můžete o novince diskutovat.

Osobně však nechápu, jak může o fairplay mluvit někdo, kdo se zítra chystá doslova okrást tisíce hráčů…

Vyjádření českého hráče BF:P4F:

Všem co si nakoupili zbraně do hry, jejich parametry stáhli na úroveň defaultu a někdy i pod. Údajně v zájmu vyrovnáni hry a okamžitě jim začali prodávat omezené vylepšení na původní parametry, ale za BF! (Battlefunds). Asi stále v zájmu vyrovnání hry… Prostě zloději, ukradnou ti to co sis koupil a pak ti to chtěj prodávat znova a ještě k tomu jen na omezenou dobu, abys musel platit pravidelně.

Co si o tom myslíte? Může si to taková společnost dovolit? Je to vůbec možné?

Zdroj: P4F, czechbattlefield.info

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

25 komentářů

Napsat komentář