Vánoce v Battlefieldu 1 aneb in-game dárečky od DICE

Na tyto Vánoce se DICE rozhodlo, že hráče Battlefieldu 1 bude obdarovávat různými in-game drobnostmi. Bude se konkrétně jednat o novou psí známku, skiny vozidel a Battlepacky. Není toho příliš mnoho, ale i tyto drobnosti potěší a tak se podívejme na harmonogram, kdy bude možné získat jednotlivé dárečky.

  • Od středy 21.12.2016 je dostupná nová Official Custom Game s názvem „Blind Delivery“ (v překladu „slepé doručení“). Jedná se o variantu herního režimu War Pidgeon, kdy bude vypnutá minimapa a omezený arzenál pouze na pistole a výbušniny.

bf1_war_pidgeons

  • Ode dneška (čtvrtek 22.12.2016) dostane každý hráč Battlefield 1, který se přihlásí do hry, novou psí známu s názvem „Vánoční příměří„.

bf1_christmas_dog_tag

  • Kromě toho bude ode dneška (čtvrtek 22.12.2016) dostupná nová revize Battlepacků, která bude obsahovat dva skiny pro těžké tanky: mimořádný „SchnucK“ a legendární „Desert Gold„.

bf1_christmas_vehicle_skin

  • Dále pak pokud se do hry přihlásíte v rozmezí od pátku 23.12.2016 do čtvrtka 29.12.2016 získáte jeden Battlepack zdarma.
  • Pokud se ve stejném časovém rozmezí přihlásí do hry hráč Battlefield 1 vlastnící službu Battlefield 1 Premium Pass, tak pak získá 2x prvotřídní battlepack (Superior Battlepack). Tyto dva kousky se nepočítají do základních 14 prvotřídních Battlepacků, jenž jsou součástí této služby.

bf1_battlepack_superior

Zdroj: Battlefield

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , ,

2 komentáře

Napsat komentář