Váš rádce postupem a odemykatelnými předměty ve Star Wars Battlefront

Postupujte na vyšší úrovně a utrácejte kredity za blastery a Star Cards…

rendition1.img

Pokud jste se právě dostali do hry Star Wars Battlefront, mohli jste si všimnout, že hra disponuje několika Blastermi, Star kartami a různými úpravami postavy v menu.

Některé odomknuteľné věci na Vás čekají v galaxií a záleží jen na Vás co si vyberete. Máte možnost vybrat si věc, kterou sami chcete, takže nejste nucen vydat se po určité cestě.

Sestavili jsme pár najčastejčích otázek ze Star Wars Battlefront universa. Odpovědět na ně budou vývojáři Anders Adlén a William Cooper.

rendition1.img (1)

Právě jsem začal hrát Star Wars Battlefront. Jak se dostanu na nový level a zakoupím novou výbavu? 

V Star Wars Battlefrontu postupujete především tím, že hrajete multiplayer, kde za pomoci nasbíraného skóre zvýšíte svou úroveň / rank a za nasbírané kredity si můžete odemknout novou výbavu. Kredity můžete také získávat i hraním Survival, Battle a Training misí. Také existuje i mobilní hra Base Command, která Vám umožní získávat kredity použitelné v Star Wars Battlefront zatímco jste na cestě.

Je pouze na Vás na co utratíte Vaše tvrdě nasbírané kredity. Utrácet můžete do doby, do kdy Vám to váš rank a kredity dovolí. Např. jakmile dosáhnete rank 10 získáte přístup k blasteru T-21 a pokud máte dostatek kreditů, tak si ho můžete zakoupit.

rendition1.img (2)

Co jsou to úspěchy a výzvy?

Kromě získávání skóre a kreditů v multiplayeru, existují takz. úspěchy, které se dají splnit v jednom kole. Např. Získejte 10 zabití pomocí těžkého blasteru.

Výzvy jsou o trochu víc náročnější a jejich splnění může vyžadovat několik kol. Tyto výzvy najdete v lobby a v statistikách a vždy jsou 3 aktivní. Výzvy začínají celkem jednoduše, jako např. vyhrajte jedno kolo v jakémkoliv režimu. Jejich náročnost se stěžuje a v pozdních výzvách budete muset ukázat své dovednosti se specifickou zbraní, vozidlem nebo herním režimem. Výzvy jsou skvělou příležitostí jak postupovat v Star Wars Battlefront. Doporučujeme Vám se nich podívat čím dříve!

rendition1.img (3)

Co si můžu odemknout za kredity?

Kredity lze utratit za celou řadu blasterů ze Star Wars Battlefront nebo Star Cards a jejich vylepšení. Nesmíme zapomenout ani na tzv. traity, které vašemu rebelského či imperiálnímu vojákovi propůjčují během hraní různé pasivní bonusy. A v neposlední řadě si můžete odemknout gesta a předměty k úpravě vzhledu svého vojáka.

Co bych si měl za kredity koupit jako první?

To samozřejmě záleží pouze na vás, ale jako jedny z prvních předmětů by nejspíš stály za úvahy Star Cards pro boj s technikou, jako je Ion Torpedo nebo Ion Grenade. Odemykají se před 10. úrovní a v režimech zaměřených právě na techniku jsou neocenitelnou pomocí.

Dalším z raných užitečných předmětů je Focus Fire, dobíjecí Star Card dostupná na 7. úrovni. Dáváte-li v boji přednost těžkému blasteru, který zrovna nevyniká přesností na delší vzdálenost, tahle karta vám pomůže. Po dosažení 13. úrovně získáte přístup k Jump packu, takže své nepřátele budete moct překvapit ze vzduchu.

Jsou některé herní režimy vhodnější pro rychlé získávání úrovní a kreditů?

Všechny režimy jsou co do odměn vyvážené, nabízejí však rozličný herní zážitek. Máte-li v oblibě techniku, měli byste si zahrát módy jako Fighter Squadron a Walker Assault. Pokud se vám líbí hrdinové, vyzkoušejte režimy Heroes & Villains či Hero Hunt. Dali jsme si opravdu záležet při balancování odměn bez ohledu na zvolený mód.

Na které skvělé předměty se můžu ve Star Wars Battlefront těšit na vyšších úrovních?

Jednou z opravdu působivých zbraní je Bowcaster, který na vás čeká na 32. úrovni. Viděl jsem pár lidí, kteří s ním dokázali opravdu skvěle zacházet a zneškodnit několik nepřátel za sebou jediným výstřelem. Pokud se na tuto úroveň dostanete, můžete si ho vyzkoušet sami.

Také bych rád zmínil DL-44, kultovní blaster Hana Sola. Jestliže jste si nepořídili Deluxe Edition, jde o poslední odemykatelný blaster. S výběrem správných Star Cards se výborně hodí k mému hernímu stylu „běhej a střílej“. Je přesný a pyšní se velmi vysokou ranivostí, ale s kadencí střelby je to o poznání horší, takže není moc prostoru pro chyby.

rendition1.img (4)

Na co se mám zaměřit po odemčení všech blasterů a Star Cards?

V nabídce Collect najdete hromadu předmětů sloužících k úpravám. Jde o různé vzhledy, helmy nebo dokonce účesy pro vašeho rebelského nebo imperiálního vojáka, a pokud jste dosáhli na potřebnou úroveň, můžete si odemknout různé i rasy (Sullustan a Twi’Lek) nebo třeba hrozivého Shadow Troopera. Přidejte k tomu všechna ta gesta a máte opravdu spoustu možností, jak si upravit postavu k obrazu svému.

Součástí nabídky Collect je také sekce Diorama, která zastává jakousi roli sběratelského systému, v jehož rámci si lze na základě různých kritérií odemknout figurky ze Star Wars Battlefront. Například za provedení 250 zabití střelou do hlavy odemknete v této sekci figurku Scout Troopera. Seberte a použijte 200 power-upů a můžete se vychutnat X-wing v té nejvyšší kvalitě.

Zdroj: www.starwars.ea.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , ,

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Proč nenapsat první komentář?

Napsat komentář