Váš rádce pro Star Wars Battlefront

Galaxie čeká…

wallpaper_SWBF_1920x1080

Vydání hry Star Wars™ Battlefront™ je za dveřmi! Po letech vývoje vysněné hry ze světa Hvězdných válek se nemůžeme dočkat, až si ji budete moct vyzkoušet. Doufáme, že čas strávený ve Star Wars Battlefront si užijete stejně jako my její vývoj. Těšíme se, že vás již brzy uvidíme na bojišti.

Možná máte pár otázek ohledně vydání, proto si přečtěte následující užitečné tipy.

KDY SE MOHU PUSTIT DO REŽIMŮ VÍCE HRÁČŮ?

Star Wars Battlefront vychází ve verzích pro PC, PlayStation 4 a Xbox One ve vybraných zemích 17. listopadu / novembra, po celém světě pak o dva dny později. V tabulce níže se podívejte, od kdy se můžete pustit do hraní.

rendition1.img

Některé regiony pokrývají několik časových pásem, což znamená, že vydání může být rozděleno do dvou dnů. Například v některých částech Spojených států bude hra technicky k dispozici 16. listopadu pozdě v noci, ale z důvodu zjednodušení je to bráno jako 17. listopad / november.

UŽITEČNÉ TIPY A RADY

Vrhnout se rovnou na režimy pro více hráčů by mohlo být poměrně odvážné. Pokud jste nováčky na poli stříleček, vyzkoušejte nejprve Training Missions (Tréninkové mise). Zahrát si je můžete buď sami, nebo s kamarádem, a v jejich rámci si osvojíte používaní blasterů či letounů X-wing nebo hraní za Dartha Vadera.

image_1.img

KTERÝ REŽIM BYCH MĚL ZKUSIT JAKO PRVNÍ?

Až naberete potřebnou sebedůvěru pro režimy více hráčů, máte na výběr z řady možností. Chcete-li se zapojit do bitev obřích rozměrů, pilotovat ikonické stroje a hrát za hrdiny a padouchy, tak byste měli vyzkoušet módSupremacy. Pokud máte náladu na něco rychlejšího a přímočařejšího, tak sáhněte po režimu Blast .

Určitě si projděte tento web, najdete zde podrobné informace o misích, technice, herních režimech a hrdinech či padouších, na které natrefíte ve Star Wars Battlefront.

Star Wars Battlefront E3 Screen 5_Weapon Variety WM

20 TIPŮ A RAD OD STUDIA DICE

Máte-li se střílečkami určité zkušenosti, jistě nepohrdnete dvacítkou tipů přímo od tvůrců Star WarsBattlefront. Vezměte si je všechny k srdci a během chvíle se z vás stanou respektovaní rebelové nebo obávaní stoupenci Impéria.

Získejte na bojišti výhodu díky tipům od studia DICE

RADY OD KOMUNITY

V seznamu výše najdete spoustu poučných komunitních videí pokrývajících do hloubky všechny aspekty hryStar Wars Battlefront. Jde o podrobné instruktáže, proto doporučujeme jejich zhlédnutí až poté, co budete mít v Battlefrontu něco odehráno.

PODÍVEJTE SE NA ŽIVÉ STREAMY

Jednoduchou cestou, jak se seznámit s režimy více hráčů ve Star Wars Battlefront, je podívat se na Twitchi na streamy. Najděte si oficiální kanál EA Star Wars nebo se podívejte, zda nestreamují komunitní veteráni jakodarkness_429, jackfrags, ponylionHD, nebo LevelCap.

rendition1.img

PROZKOUMEJTE PLANETY

Jedním ze způsobů, jak poznat prostředí Star Wars Battlefront, je vydat se na průzkum jednotlivých planet. V jeho rámci se nedozvíte pouze informace o Hothu, Endoru, Tatooine a Sullustu, ale také nahlédnete pod pokličku herního systému a tvorby kultovních lokací ve hře.

Vydejte se na průzkum planet ze Star Wars Battlefront

PODPORA

Potřebujete pomoc? Chcete týmu sdělit své připomínky? Klikněte na odkazy níže a my se vám pokusíme být maximálně nápomocní.

Problémy s účtem

Návrhy a připomínky ke Star Wars Battlefront

Star Wars Battlefront na Facebooku

Star Wars Battlefront na Twitteru

Převzato zo stránky starwars.ea.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , ,

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Proč nenapsat první komentář?

Napsat komentář