Ve Star Wars Battlefront 2 zažijete vesmírné bitvy jako nikdy předtím

Řekněme si to na rovinu, vesmírné bitvy byly v prvním Star Wars Battlefrontu slabé a mnohokrát z nich bylo cítit umělost a přímočarost. To se EA rozhodlo napravit v druhém pokračování Star Wars Battlefront 2, kdy nám dávají nad loděmi úplnou kontrolu a zcela jiný zážitek z vesmírných bitev. Jak to dosáhli se dozvíte níže. 🙂 

Kompletně přepracovaný herní zážitek

V Star Wars Battlefront 2 budete mít tentokrát naprostou kontrolu nad vaší vesmírnou lodí včetně ovládání rychlosti, manévrů a zbraní. Ať už se budete uhýbat před nepřátelskými lasery v lodi Dartha Maula nebo sestřelíte nepřátele v rychlé lodi ARC-170, jde o kompletně nový zážitek ve srovnání s prvním dílem Star Wars Battlefront.

Akrobatické manévry závisí pouze na Vašich zkušenostech. Každý pohyb páčky či zatlačení tlačítka se hladce projeví na pohybu Vašeho plavidla. Jde čistě o prostředí dovedností, kdy se praví piloti galaxie projeví nad ostatními na základě jejich reflexů a rozmýšlení. 

Kompletní technika (vozidla, plavidla, lodě) včetně celého režimu Starfighter Assault byla v Star Wars Battlefront 2 navržená studiem Criterion z Guildfordu. Studio je známé díky rychlým a přesným prvkem, které jste zažily v sériích Burnout a Need for Speed. Své zkušenosti pro rychlé, zuřivé a co je nejdůležitější zábavné prvky přenesly do Star Wars světa ve velkém stylu.

Jejich práce začala ovládáním, které Vám umožní si přizpůsobit jednotlivé lodě díky široké škále upraviteľnosti. Ve hře budete mít možnost si zapnout resp. vypnout automatické ovládání otočení lodě, které vám umožní automaticky nastavit horizont (poznámka pro čtenáře: jde o prvek, který pokud je zapnutý zabrání tomu, abyste celou hru létaly dole hlavou). Aby se Vám podařilo sestřelit nepřátele pomocí Blasterů, budete muset opatrně sledovat nepřátelské plavidla a mířit nejen na nich, ale i dopředu odhadovat jejich budoucí pozici. Tato funkce umožní zkušeným pilotům neuvěřitelné zásahy nepřátelských lodí. Tak či jinak schopnost vyhnout se nepřátelské palbě závisí pouze na Vaší představivosti a nasbíraných zkušenostech.

Jiná mapa vyžaduje jiný přístup pilota

Vaše kontrola nad každým momentem bitvy je zdůrazněna moudře navrženými levely, přičemž každý z nich nabízí množství prostoru pro manévrování ve vysoké rychlosti, avšak rovněž nabízí kopec úkrytů a velké konstrukce, které jsou ideální na to, abyste unikly naváděným raketám. Jednotlivé fáze jsou nádherné, přičemž každá mapa, cíl a více úrovňová mise vyžaduje rozdílný přístup od klaustrofobických bitev mezi mraky a mořem na planetě Kamino až po studený tmavý prostor v rozsáhlém Vesmíru.

Každá loď se chová unikátně spolu s charakteristickými vlastnostmi a manipulačními prvky lodě, které jsou připraveny na objevení, zdokonalení a následně využití přímo v boji. Všechna plavidla (Fighter, Interceptory a Bombardéry) z různých filmových ér mají unikátní sadu schopností. O to více ohromující jsou lodě hrdinů (Hero Ships), které jsou extrémně odolné, agilní a přinášejí jedinečný arzenál schopností a bojových zbraní.

Jako cokoliv jiného v režimu Starfighter Assault, i odemykání Hero Ships je dostupné na základě vašich dovednosti. Čím více nepřátelských lodí zničíte, tím rychleji získáte Battle Points. Využijte je uprostřed bitvy a posaďte se za kokpit neobyčejného vesmírného plavidla, abyste mohli dominovat na bitevním poli.

Budete mít možnost si vybrat z množství cílů od nepřátelských stíhaček ovládaných reálnými hráči a umělou inteligencí, hlavními loděmi a cíli napříč třemi filmovými érami. Abychom podpořili kooperaci hráčů, získáte navíc ve spolupráci s členy vašeho družstva speciální bonus poškození proti běžným cílem. Vaši zpětnou vazbu po strhujících, hlučných a jasných bitvách jsme vyslechli do poslední tečky a jsme si jisti, že budete nadšený tím, co Vám Star Wars Battlefront 2 přinese.

BETA již začátkem října/októbra

První ochutnávku Starfighter Assaultu získáte již během BETY. Pokud si hru předobjednáte, získáte exkluzivní 3-denní přístup do BETY a začnete tak hrát už 4. října/októbra.

Zdroj: ea.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , , , , , , ,

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Proč nenapsat první komentář?

Napsat komentář