Aktualizace #2: Veřejný betatest Battlefieldu 1 již na konci měsíce!

Také se nemůžete dočkat na otestování Battlefieldu 1? Tak už jen pár dní a máme tu betaverzi, ve které si vyzkoušíme novou mapu a několik herních režimů. Takže co vše nového o betatestu víme?

Aktualizace: Omlouváme se za mystifikaci, betatest nebude pro členy programu Battlefield Insider dostupný od 21.8.2016, ale jen o pár dnů dříve.

Aktualizace #2: Podle posledních informací, budou členové programu Battlefield Insider moci hrát betaverzi Battlefieldu 1 o 1 den dříve, tedy 30.8.2016 (hráči, kteří nebudou členy pak 31.8.2016).

Beta pro členy Insider programu o pár dnů dříve

Betatest Battlefield 1 odstartuje 31.8.2016 a pro členy programu Battlefield Insider je zajištěn dřívější přístup pokud se stihnout přihlásit do 21.8.2016. Beta bude dostupná pro PC, Xbox One a PlayStation 4! Takže se nezapomeňte do programu přihlásit a vybrat si platformu, na které budete chtít betatest Battlefieldu 1 hrát.

Vyzkoušet si budeme moci mapu z posledního traileru a to Sinajskou poušť. Těšit se pak můžeme na herní režimy Conquest a Rush.

Oficiální text k betatestu Battlefieldu 1:

Veřejná betaverze Battlefieldu 1 hráčům předvede mapu Sinajská poušť – sluncem rozpálené bojiště východně od El-Jifar. Ať už se pustíte do přestřelek v uličkách vesnice Bir el Mazar nebo do stíhacích soubojů nad majestátními útesy, budete muset do svých taktických kalkulací zahrnout i velké písečné duny. Když se začnou hroutit poslední naděje, dorazí na místo posily v podobě válečného obra – pouštním pískem se na bojiště přiřítí smrtící obrněný vlak.

Dále se představí dva herní režimy:

  • Conquest. Conquest, těšící se u fanoušků Battlefieldu dlouhodobě největší oblibě, je režim obrovského rozsahu určený až pro 64 hráčů, kteří bojují o obsazení základních kontrolních bodů. Conquest dává prostor velkým pěším armádám, menší vojenské technice i obřím, hrůzyplným válečným strojům, a ve vzájemném souladu se v něm tak uplatní všechny elementy totální války, kterou série Battlefield proslula.
  • Rush. Mód pro 24 hráčů, ve kterém útočící oddíly mají za úkol zničit telegrafní stanoviště obránců, kteří jejich prostřednictvím naopak povolávají dělostřelecké útoky. Obránci musí snahy útočníků kazit likvidací výbušnin umisťovaných ke stanovištím. Pokud ale dojde ke zničení telegrafních stanovišť, musí se obránci přesunout do jiného sektoru a bránit stanoviště tam.

Připravte se se svým týmem k výsadku, protože už 31. srpna se v Battlefieldu 1 rozpoutá válka velkolepého rozsahu.

Tak co těšíte se? 🙂

Zdroj: Battlefield.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , , ,

4 komentáře

Napsat komentář