Vítejte v komunitě Star Wars Battlefront!

Vydání Star Wars Battlefrontu se neúprosné blíží. Proto tu máme i další článek, který nám shrnuje oficiální informace. Zároveň, bychom se měli dočkat nových informací již brzy. Dá se předpokládat, že na akci Gamescom 2015. 🙂

Připojte se ke komunitě a připravte se na Star Wars Battlefront.

featuredImage.img

Vítejte v komunitě Star Wars Battlefront™! Jmenuji se Mathew Everett a jsem komunitním manažerem hry Star Wars Battlefront. Mnoho z vás jsem měl to potěšení potkat na akcích Star Wars™ Celebration nebo E3, kde jsme mluvili o této úžasné značce. Když tak nad tím uvažuji, čas letí opravdu rychle. Mám pocit, že výstava E3 2013, na níž studio DICE odhalilo vývoj Star Wars Battlefront, proběhla včera. To samé platí o Star WarsCelebration, kde jsme se setkali s komunitou lidí zblázněných do světa Hvězdných válek. Rychlý přesun do současnosti: během E3 2015 jsme zveřejnili první oficiální detaily o herním systému jak pro konzole, tak i pro PC.

Na E3 jsme odhalili spoustu novinek. Pokud jste něco z toho zmeškali, stačí teď číst dál. V závěru navíc najdete odpovědi na čtyři nejčastější otázky z E3.

Během tiskové konference EA jsme zveřejnili naše první video se záběry ze hry. Šlo o herní režim Walker Assault, v němž se 40 hráčů (20 proti 20) utkalo na zasněžené planetě Hoth.

Fanoušci, kteří by se rádi dozvěděli více o tomto a dalších režimech pro pro více hráčů, mohou zamířit do naší nově vytvořené sekce. Právě o režimu Walker Assault tam najdete spoustu podrobností.

Hledáte informace dalších herních režimech? V následujících měsících zveřejníme spoustu novinek o Supremacy, Fighter Squadron, Blast, Drop Zone, Cargo a dalších, takže se máte na co těšit.

Každopádně to nebylo zdaleka vše. Pokud jste si nenechali ujít tiskovou konferenci Sony, dozvěděli jste se první střípky o Missions, hratelných buď sólově, nebo v kooperaci. Na videu níže z planety Tatooine uvidíte, co je náplní jednoho z typů tohoto režimu s názvem Survival.

V nové sekci Missions najdete nejen rychlý přehled o tomto režimu jako takovém, ale v tuto chvíli i podrobné informace o již zveřejněném typu Survival. Zajímají vás další varianty tohoto režimu? V následujících měsících zveřejníme informace o všech čtyřech typech módu Missions, proto s námi zůstaňte i nadále v kontaktu. Vedle již odhalených podrobností o Survival se tak dozvíte novinky i o Trails, Battles a Hero Battles.

Kromě režimů Survival a Walker Assault jsme také mluvili o hrdinech a padouších. Jste fandou Dartha Vadera, Boby Fetta nebo Luka Skywalkera? Mrkněte se do naší sekce postav, kde najdete o každém z nich další informace.

Komunitní otázky:

Během E3 jste nás zahrnuli spoustou otázek. Přestože jsme jich spoustu odpověděli na našich sociálních kanálech @EAStarWars, je nám jasné, že ne každý má čas a chuť pročítat úplně vše. Takže tady jsou některé z těch nejpalčivějších otázek.

Otázka: Jak je ve Walker Assault nasazována do boje technika?

Odpověď: V režimu Walker Assault je technika svázána se systémem tzv. power upů. Pokud na mapě najdete určitý power up a aktivujete jej, okamžitě se ocitnete uvnitř daného vozidla/stroje..

Speciálně power upy pro techniku musí být využity do určitého času. Cílem je totiž zajistit rovnoměrné rozdělené těchto bonusů mezi všechny hráče.

Otázka: Mohu létat v Y-wingu?

Odpověď: Y-wingy patří mezi techniku, kterou hráči ovládat nemohou. Jde o podpůrné stroje, které lze v určitých herních režimech povolat do boje.

Otázka: Můžu hrát na PC na rozdělené obrazovce?

Odpověď: Rozdělená obrazovka bude k dispozici pouze ve verzích pro PlayStation 4 a Xbox One.

Otázka: Mají výsledky v Missions nějaký vliv na postup v multiplayeru?

Odpověď: Hraní Missions se nijak neodrazí ve vašem kariérním postupu v režimu více hráčů, nicméně si tak můžete vydělat kredity na nákup různých věcí.

Děkuji vám, že jste se připojili k naší komunitě, a těším se na příště, kdy se s vámi podělím o další zajímavé informace o hře Star Wars Battlefront. Máte-li nějaké otázky, neváhejte se na nás obrátit na Twitteru neboFacebooku.

Díky.

Mathew Everett
@Sledgehammer70 

Převzato zo stránky starwars.ea.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , ,

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Proč nenapsat první komentář?

Napsat komentář