Všechna Battlefield 1 DLC – názvy, prvotní informace a koncepty

Po zjištění data vydání prvního DLC pro Battlefield 1 s názvem They Shall Not Pass (volně přeložitelné jako „nesmí projít“), tu máme i informace o třech zbylých DLC balíčcích. Všechny DLC přinesou do Battlefieldu 1 nové armády, 20 nových zbraní, 16 nových map a další. To samozřejmě není nic nového, nyní se však ale konečně dozvídáme názvy všech DLC pro Battlefield 1 a rovnou k tomu máme i krátký popis a koncepty. Tak se na ně pojďme podívat.

Battlefield 1: They Shall Not Pass nebudeme v tomto článku rozebírat, protože informace a videa jsou z tohoto DLC již známá a je možné si o něm přečíst u nás na webu, či případně rovnou zhlédnout záběry z hraní.

Battlefield 1: In the Name of the Tsar

bf1_dlc_in_the_name_of_the_tsar

Druhé DLC pro Battlefield 1 má název In the Name of the Tsar (volně přeložitelné jako „ve jménu cara“) nás zavede do Ruska. V tomto DLC tak budeme moci zakusit Ruskou armádu a ve čtyřech nových mapách si budeme moci zahrát na zasněžených stržích Lupkovského průsmyku či na mrazivém souostroví, kde prožijeme operaci Albion. A také se podíváme do oblasti Galicia, kde s legendárními Husary prožijeme Brusilovu ofenzívu.

bf1_dlc2_concept_art


Battlefield 1: Turning Tides

bf1_dlc_turning_tides

Třetí DLC Battlefieldu 1 nese název Turning Tides (volně přeložitelné jako „divoké vlny“) nás zavede do obojživelných operací první světové války. Budeme moci zažít nájezdy s novou taktickou bojovou lodí při bojích na belgických pobřežích v operaci Zeebrugge. Dále se pak podíváme do Dardanelského průlivu v rámci bitvy o Gallipoli. Prožijeme intenzivní pobřežní boje, které se odehrají na zemi, moři a ve vzduchu.

bf1_dlc3_concept_art


Battlefield 1: Apocalypse

bf1_dlc_apocalypse

Poslední čtvrté DLC je jmenuje příznačně Apocalypse (v překladu „apokalypsa“), ve kterém budeme moci prožít extrémní podmínky proslulých bojů první světové války. Budeme mít k dispozici zatím blíže nespecifikované „brutální nástroje a zbraně“, pomoci kterých se budeme snažit převzít kontrolu nad územím, kde se svádějí těžké boje. Tyto souboje nás poprvé zavedou do děsivých hororů Velké Války a přiblíží nás peklu. Jednoduše zažijeme apokalypsu.

bf1_dlc4_concept_art

Zdroj: DICE, Battlefield

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , ,

2 komentáře

Napsat komentář