Všechny mapy a herní režimy v Battlefieldu 1

Včera večer došlo k odhalení všech map a herních režimů, jenž budou dostupné v Battlefieldu 1 v den jeho vydání. Jedná se tedy o základní přehled tzv. „vanilla“ map a herních režimů, jenž můžete hrát bez jakéhokoliv DLC. Jedná se celkem o 9 různých map a 6 různých herních režimů. Nové mapy a herní režimy vypadají parádně a v redakci se nemůže dočkat, až vyzkoušíme mapy Fao Fortress a Suez, či pak také herní režim War Pidgeons 🙂

Mapy

Amiens

BF1_EA_PLAY_04_BEHEMOTH-TRAIN_WM

Ničivý střet uprostřed majestátního města. Bojujte na ulicích a náměstích francouzského Amiensu v průběhu německé jarní ofenzivy. V zasypaných uličkách, u soudní budovy a v okolí mostů a železniční trati se budou odehrávat tvrdé boje mezi britskými a německými jednotkami o ovládnutí středu města.

Argonne Forest

bf1_screenshot_forest

Ve stinných hlubinách Argonnského lesa se odehrají jedny z nejbrutálnějších bojů muže proti muži v Battlefieldu 1. Les je světem sám o sobě a skrývá mnoho míst ideálních k plánování ďábelských lstí, bludiště bunkrů a kulometná hnízda. O vítězi, který se stane pánem lesa, rozhodnou zbroušené rýče, polní děla a vojáci, kteří plní bunkry plynem. Kdo přežije peklo těchto pěchotních bojů, stává se hrdinou.

Ballroom Blitz

bf1_map_ballroom_blitz

Zapojte se do posledních ofenzivních operací u řeky Mázy roku 1918. Urputné boje v zákopech kontrastují se scénou, která si uchovává něco z krásy jako z jiného světa. Majestátní francouzský zámek, ještě nedávno sídlo důstojníků za zadními liniemi, se stává dějištěm střetu tanků a plamenometů. Všechny lustry se divoce rozkývají, když americké síly spustí palbu ve snaze probojovat se k železničnímu uzlu na okraji mapy.

Empire’s Edge

Battlefield-1-Wallpaper-5

Zúčastněte se jedné z posledních bitev, které se odehrávaly pod vrcholky alpského předhůří. Boje vysoko mezi oblaky o získání kontroly nad horskými pevnostmi jsou výzvou i pro ty nejhouževnatější z vojáků. K zastavení nepřátel, postupujících zvolna po horském svahu, můžete využít obrovská pevnostní děla. V průběhu zuřivých bojů se zdá, že má rakousko-uherská armáda navrch, ale italské jednotky jsou odhodlány se nevzdat, dokud nedobudou zpátky, co je jejich.

Fao Fortress

bf1_map_fao_fortress

Zúčastněte se jedné z prvních obojživelných operací první světové války, během které se britské síly pokoušely zajistit surovinová ložiska na poloostrově Al-Faw. Přístupový bod je střežen obrovskou pevností Fao, která se nevzdá bez boje. Čeká vás rozmanitý terén včetně blat, písečných dun, mostů a mělkých zátok. V poslední fázi se boj přesune do samotné pevnosti. Začíná bitva o palivo. A obrovská bitevní loď je nenasytná.

Giant’s Shadow

giants_of_shadow_dlc

Připravte se na nasazení v bitvě u Selle v chladném podzimu roku 1918. Boje se ze zákopů přesouvají do otevřeného prostoru a na bojiště dopadá stín obrovské zřícené vzducholodě. Britské síly prorazily Hindenburgovu linii a jsou na pochodu směrem k důležitému železničnímu uzlu. Ve volné krajině a u říčních břehů podél železniční tratě Cateu-Wassigny se odehrávají líté střety pěchoty a tanků a situaci na bojišti může každou chvíli zvrátit příjezd obrněného vlaku. Giant’s Shadow bude součástí prosincové bezplatné aktualizace pro Battlefield 1.

Monte Grappa

BF1_EA_PLAY_01_BEHEMOTH-AIRSHIP_WM

Zúčastněte se jedné z posledních bitev, které se odehrávaly pod vrcholky alpského předhůří. Boje vysoko mezi oblaky o získání kontroly nad horskými pevnostmi jsou výzvou i pro ty nejhouževnatější z vojáků. K zastavení nepřátel, postupujících zvolna po horském svahu, můžete využít obrovská pevnostní děla. V průběhu zuřivých bojů se zdá, že má rakousko-uherská armáda navrch, ale italské jednotky jsou odhodlány se nevzdat, dokud nedobudou zpátky, co je jejich.

Sinai Desert

Battlefield1

Rozpoutejte totální válku na vyprahlém bojišti Sinajské pouště východně od Al-Jafaru. Ať už se pustíte do přestřelek v uličkách vesnice Bir el Mazar nebo do stíhacích soubojů nad majestátními útesy, budete muset do svých taktických kalkulací zahrnout i velké písečné duny. Když budete přicházet o poslední naději, dorazí na místo posily v podobě válečného obra – pouštím pískem se na bojiště přiřítí smrtící obrněný vlak.

St. Quentin Scar

Battlefield-1-Wallpaper-4

Masivní bitva na válkou zjizvených bojištích severní Francie. Německá armáda v průběhu rozsáhlé ofenzívy vynaloží veškeré dostupné prostředky na prolomení britských linií. Připravte se na průchod zákopy v oblasti St. Quentin, kde vás čekají boje zkázonosných rozměrů. Buďte první vojákem, který překoná opevněné linie a zahájí útok na válkou prozatím nedotčenou vesnici Travecy.

Suez

bf1_map_suez

Boj o ovládnutí nejdůležitější zásobovací trasy první světové války. Turci zde dokázali zdánlivě nemožné – překročili sinajskou poušť a pokusili se průplav dobýt pro sebe. Rozšiřte řady bojujících na březích velkolepého vodního díla a využívejte ve své taktice písečných dun. Rozdrťte pomocí polních děl a minometů vratkou obranu nepřátel a postupujte kolem města Kantara dál, kde začíná nekonečná poušť.

Herní režimy

Conquest

BF1_EA_PLAY_02_DESTRUCTION_WM

Conquest, těšící se u fanoušků Battlefieldu dlouhodobě největší oblibě, je režim obrovského rozsahu určený až pro 64 hráčů, kteří bojují o obsazení základních kontrolních bodů. Conquest dává prostor velkým pěším armádám, menší vojenské technice i obřím, hrůzyplným válečným strojům, a ve vzájemném souladu se v něm tak uplatní všechny elementy totální války, kterou série Battlefield proslula.

Domination

battlefield1_screenshot_trenches

Domination nabízí svižné pěchotní boje tradičně v uzavřených prostorech. Připomíná sevřenější, soustředěnější verzi Conquestu a stojí také na principu plnění strategických cílů. Připravte si brokovnici a naostřete čepele – v módu Domination si se svými protivníky budete vzájemně hledět do očí.

Operations

Battlefield-1-Wallpaper-2

Operations hráče provede přes vícero map, propojených na základě skutečných souvislostí z první světové války. Chceme hráčům nabídnout prvotřídní herní zážitek s velkým důrazem na týmovou souhru a intenzivní boje z frontových linií. Přidáním tohoto meta rozměru a rozložením bojové akce na více zajímavých míst, které se liší vizuální podobou i herními podmínkami, dodáme bitvám v Battlefieldu 1 skutečně nevídaný rozsah a variabilitu. Můžete například vyhrát na první z map, přesunete se na další a na horizontu potom uvidíte obrysy mapy, na které jste právě dobojovali (více detailů zde).

Rush

BF1_EA_PLAY_06_HORSES_WM

Dělostřelectvo a spojaři hráli během první světové války klíčovou úlohu a v režimu Rush budete s oběma v úzkém kontaktu. Útočící oddíly budou mít za úkol zničit telegrafní stanoviště obránců, kteří jejich prostřednictvím naopak nařizují dělostřelecké útoky. Obránci musí snahy útočníků kazit likvidací položených výbušnin, ale pokud dojde ke zničení telegrafních stanovišť, musí se obránci přesunout do jiného sektoru. Útočníci zaznamenají vítězství, pokud dojde ke zničení všech telegrafních stanovišť ve všech sektorech. Obránci zvítězí, jestliže donutí útočníky vyčerpat všechny posily nebo když budou mít po vypršení časového limitu minimálně jedno telegrafní stanoviště.

Team Deathmatch

bf1_team_deathmatch

První světová válka v mnoha ohledech znamenala převrat v moderním válečnictví, ale konečný cíl zůstává vždy tentýž: způsobit nepříteli co největší škody a donutit ho ke kapitulaci. Týmový Deathmatch stojí právě na tomto děsivě jednoduchém principu pěchotního boje: zabij, nebo budeš zabit. V tomto módu se v otevřeném boji střetnete s nepřátelským týmem a vaším úkolem bude eliminovat co nejvíc nepřátel a ochránit před stejným osudem sebe i spolubojovníky. V pravidelných intervalech se na mapě objeví balíček s extra účinnou zbraní elitní třídy. Pokud se k němu dostanete, vaše palebná síla rázem naroste. Vítězem se stává tým, který nepříteli způsobí větší škody. V případě uplynutí času vyhrává ten, komu se podařilo zabít co nejvíc nepřátel.

War Pigeions

bf1_war_pidgeons

V době první světové války byly komunikační systémy stále ještě nespolehlivé a vojska využívala při doručování zpráv psy a poštovní holuby. V režimu War Pigeons se soupeřící strany pokoušejí pomocí vzkazů posílaných právě poštovními holuby přivolat dělostřeleckou podporu proti nepříteli. Na začátku hry je někde na mapě umístěna schránka s poštovním holubem. Najděte holuba dřív než nepřítel a odneste ho na bezpečné místo do otevřeného prostoru. Připravte vzkaz se žádostí o dělostřeleckou podporu a odešlete ho. Po nějaké době po úspěšném odeslání zprávy se proti nepříteli spustí dělostřelecká palba.

Zdroj: Battlefield.co #1, #2

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , ,

2 komentáře

Napsat komentář