Všem fanouškům Battlefieldu 3: posloucháme vás, posílejte dál cenné ohlasy

DICE nám včera poslalo poděkování za to, že jsme všichni projevili tak velký zájem o Battlefield 3. Spolu s ním tu máme popis nejzávažnějších problémů a způsob jejich řešení.

Ahoj všem! Jmenuji se Karl Magnus Troedsson a přináším vám novinky po vydání Battlefieldu 3. Pro všechny tady v DICE to byl fantastický týden. Battlefield 3 se nyní prodává na celém světě a k nám se od našich příznivců dostává množství podnětů a ohlasů.

Až dosud jsme nevydali tak „velkou“ hru, jako je tato. Děkujeme vám za mohutnou účast při půlnočním zahájení prodeje na řadě míst světa. Je skvělé vědět, že si hraní Battlefieldu 3 užíváte stejně, jako my. Také vítáme obrovské množství vašich reakcí na hru, které je pro nás současně velmi zavazující. Battlefield 3 je nejrychleji prodávanou hrou v dějinách EA, ale samozřejmě jako každá nová věc se nevyhnula určitým nedostatkům.

Energií hry jste vy

Každý člen týmu DICE dal do Battlefieldu 3 kus pořádné práce a na její výsledek jsme opravdu velice hrdí. Mnoho z nás se také, dříve než jsme se stáli vývojáři Battlefieldu 3, seznámilo s hrami série Battlefield nejprve v rolích hráčů. Pozitivní ohlasy nám proto dělají velkou radost a bavíme se nad skvělými momenty, které hráči ve hře zachytili. Například toto je jedno z tisíců videí, která se teď všude objevují jako houby po dešti, vystihující přesně to, o čem Battlefield je:

Sestřelení helikoptéry výsadkářem

Hlavní problémy a způsob jejich řešení

Navzdory faktu, že milióny hráčů hrají Battlefield 3 online bez potíží, někteří z vás se s nějakými přece jen setkávají. Tým DICE a mnoho dalších týmů v rámci EA, které se na podpoře této historicky nejúspěšnější hry podílejí, pracují non-stop. V průběhu prvního týdne jsme provedli několik aktualizací serverů, které pomohly vyřešit řadu primárních potíží s konektivitou a zrychlit spouštění dalších „hardcorových“ serverů. Následuje výčet pěti nejzávažnějších problémů a popis způsobů jejich řešení.

* Fungování módu Quick Match

Quick Match funguje spolehlivě na PC a PS3, ale nikoli všem uživatelům Xboxu 360. Příčin je hned několik. Aplikovali jsme proto určité opravy, z nichž tu nejnovější právě v době, kdy píši tento blog. Definitivní oprava je, jak doufáme, otázkou velmi krátké doby. Stále nám však, prosím, posílejte vaše cenné ohlasy prostřednictvím níže uvedených odkazů.

* Přidávání k četám a setrvání v nich

Klíčovým prvkem herního systému Battlefieldu 3 je schopnost hraní v četách. Fakt, že nefunguje úplně spolehlivě, jej proto dostal na seznam našich priorit. Bez toho, abych zabíhal do úplných detailů, lze říci, že chyba souvisí s módem Quick Match. Dokud nebude vše fungovat naprosto spolehlivě, podívejte se do tutoriálu, jak vstoupit do čety pomocí prohlížeče serverů. Rovněž zde vás prosíme o další ohlasy, abychom mohli prvek dále vylepšovat.

* Autentizace na Originu

Víme, že někteří z vás se setkali s problémy s autentizací a dalšími obtížemi na naší nové platformě Origin. Chyby v procesu autentizace již byly odstraněny a v této oblasti jsme také posílili oddělení zákaznické podpory, které pomůže zajistit bezproblémové hraní. Níže najdete doporučené odkazy pro kontaktování zákaznické podpory.

* Opatření proti cheaterům

Pokud jste jako já, pak jste jistě pyšní na své statistiky. Pokud se tedy v systému vyskytnou lidé, kteří podvádějí, dokážou zkazit zábavu všem ostatním. I když cheatování je průvodním jevem všech velkých her, vyvíjíme značné úsilí k vymýcení cheatování v Battlefieldu. Aktualizovali jsme Punkbuster a následovat budou další opravy proti cheatování. Opět budeme vděčni, pokud nám na níže uvedený odkaz zašlete ohlasy.

* Údržba serverů

Důležitou součástí Battlefieldu je naše soustava dedikovaných serverů. Do vývoje této služby jsme investovali mnoho času a úsilí. I když máme v našich řadách jedny z nejlepších techniků v herní branži, objevují se nečekané potíže. Ty si vyžadují občasnou údržbu, někdy i neplánovanou, a v jejím důsledku může dojít k přerušení vašeho spojení s právě probíhající hrou. Tyto situace nastávají častěji v počáteční fázi po vydání hry, ale výpadky jsou i tak poměrně řídké a netrvají dlouho. Služby pro Battlefield 3 budou patřit mezi jedny z vůbec nejlepších. Děkujeme za vaši trpělivost a ohlasy.

Vyčlenili jsme pro vás speciální podpůrný tým

Nemohli bychom existovat bez podpory a přízně vás, našich fanoušků. Děkujeme vám za masivní účast, relevantní ohlasy a vyjádření podpory pro naši snahu poskytovat multiplayerovou zábavu na několik let dopředu. Už se moc těšíme, až vás budeme moci seznámit s dalšími plány a jsme rádi, že tuto cestu absolvujete s námi.

Zde se můžete spojit s naším týmem podpory. Případně, pokud jste právě přihlášeni v Battlelogu, klikněte na záložku Podpora na levé straně obrazovky. Podporu můžete rovněž kontaktovat kliknutím na otazník v pravém horním rohu aplikace Origin.

Uvidíme se na bojišti!

Karl Magnus Troedsson,
generální manažer DICE

Převzato z Battlefield.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

26 komentářů

Napsat komentář