Vyhlášení vítězů a shrnutí akce „Zařízni adminy a vyhraj“

Včera 22.1. 2012 večer se uskutečnila akce „Zařízni adminy a vyhraj„, takže nezbývá nic jiného než ohlásit jednotlivé vítěze z této akce. Lovu za psími známkami se zúčastnilo přes 120 hráčů, avšak sebrat psí známku některému z adminů se povedlo pouze 50 hráčům. Celkové pořadí můžete nalézt na naší speciální stránce a záznam z této akce najdete na stránkách LiveStreamu (omlouvám se za kvalitu zvuku u záznamu, tento problém musím co nejrychleji vyřešit).

Pořadí výherců je tedy následující:

 1. House_Czee – počet sebraných známek: 8
 2. PiresSVK – počet sebraných známek: 6
 3. HillCZ – počet sebraných známek: 6
 4. xxZIPxx – počet sebraných známek: 5 (odstupuje ze soutěže a předává výhru dalšímu v pořadí)
 5. KIKO1155 – počet sebraných známek: 5
 6. W4rce – počet sebraných známek: 4

Prvních 5 hráčů bude odměněno některou z výher, avšak hráč xxZIPxx ze soutěže odstupuje a předává výhru dalšímu soutěžícímu v pořadí. Výhry jsou následující:

 1. kód pro DogTag DLC + BF3 psí známka z Gamescomu 
 2. kód pro DogTag DLC
 3. kód pro DogTag DLC
 4. kód pro DogTag DLC
 5. kód pro DogTag DLC

Výhercům gratulujeme a prosím je, aby mi se mi ozvali skrze Battlelog ohledně předání výhry (můj profil na Battlelogu). Za poskytnuté kódy děkujeme Facebook stránce Battlefield CZ/SK společnosti EA Czech, a našemu pravidelnému návštěvníkovi „Nitram“, který do soutěže věnoval 2 výherní kódy.

A teď již k poznatkům a průběhu této akce. První kola probíhala s povolenými pistolemi, což ale vedlo k tomu, že hráči je hojně využívali, takže ke kuchání se moc nedostalo. Od 20:00 jsme tedy zavedli „pouze nože„, to ale  v 64 lidech způsobilo nemalé potíže, kdy hra nedokázala správně zaznamenat zaříznutí zezadu a tak nespouštěla animaci, díky které by hráč mohl administrátorům sebrat psí známky. I při mém pokusu, kdy jsem jenom stál a nehýbal se (aby mě někdo mohl zaříznout), bylo docílení této animace prakticky nemožné.

Takže pokud budeme takovou akci někdy opakovat, a to určitě budeme, tak se dočká následujících změn:

 • Nebude se hrát v módu HC.
 • Budou povolené pouze nože.
 • Bude se do výsledků počítat i obyčejné říznutí nožem a nejenom skrze animaci.
 • Počet hráčů na serveru bude pravděpodobně nižší než 64 (server má při takovéto akci, a v tomto počtu, vcelku lagy).

To by bylo tak vše co jsem chtěl zmínit. Pokud máte nějaké připomínky nebo nápady na zlepšení, tak sem s nimi. Už teď začínám přemýšlet o nějaké další akci, která už ale bude pravděpodobně bez výher, takže půjde opravdu jen o zábavu 😉

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

7 komentářů

Napsat komentář