Vyhlášení vítězů ze soutěže „Only in Battlefield 3″

Před pár týdny jsme Vás informovali, že DICE vybralo deset fanouškovských videí, která se jim nejvíce líbila. Dnes vyhlásili tři vítěze a tak se na ně podívejme…

Dostali jsme od vás stovky úžasných videí, a při jejich prohlížení jsme se neuvěřitelně bavili! Ukázali jste nám nové a vpravdě netušené způsoby, jak Battlefield 3 hrát a jak se bavit jeho dynamickou hratelností. Ještě jednou díky všem, co nám svůj příspěvek zaslali. Pokud soutěž „Only in Battlefield 3“ sledujete od začátku, určitě už se stejně jako my nemůžete dočkat vyhlášení výsledků.

Takže vám bez dalších okolků představujeme vítěze…

TO NEJLEPŠÍ Z BATTLEFIELDU V JEDINÉM MOMENTU:

Verdikt: Tohle byl jeden z oněch původních záběrů, které nás k vyhlášení celé soutěže vlastně inspirovaly. Dokonale zachycuje podstatu toho, čemu v DICE říkáme „Battlefield Moments“. Nenaskriptovaná situace, kterou neuvidíte nikde jinde a která může nastat pouze a jedině v Battlefieldu. 

SÍLA TÝMOVÉ SOUHRY:

Verdikt: Pokud bychom chtěli herní systém Battlefieldu jednoduše charakterizovat, řekli bychom možná, že cesta k vítězství vede přes skupinovou taktiku a týmovou souhru. Málokdo dokázal důležitost a výhody týmové hry vyhmátnout tak dokonale jako tahle dynamická letecká dvojka. Vzdušné formace vypadají taky naprosto fantasticky.

DYNAMICKÁ KOMPLEXNÍ VÁLEČNÁ AKCE:

Verdikt: Za pomoci kreativního střihu tento hráč perfektně vystihnul neuvěřitelně širokou paletu herních možností, které Battlefield 3 nabízí. Při hraní online si prostě můžete být jistí, že se může stát – a taky se stane – naprosto cokoliv. Tohle chytře sestavené video ukazuje, že největší síla Battlefieldu 3 leží v ohromující herní rozmanitosti, kterou doprovází důraz na detail. 

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

22 komentářů

Napsat komentář