Aktualizace | Vyhrajte Battlefield 1 spolu s Kinguinem!

Aktualizace: Tak a je to tady. No ještě před tím, než přejdeme k samotnému vyhodnocení máme pro Vás další skvělou zprávu. Nicméně jako první Vám chceme všem, kteří jste se zúčastnili, poděkovat. Je úžasné, jaký ohromný počet se Vás zapojilo. Velmi si toho ceníme. 🙂

A teď k samotnému výherci, který byl vybírán náhodně (losováním). Tentokrát se štěstí usmálo na uživatele „Suhesa“. Gratulujeme, v nejbližších dnech můžeš očekávat e-mail od zástupců Kinguinu spolu s klíčem pro Battlefield 1.

Určitě se teď ptáte, co byla ta skvělá zpráva, kterou jsem Vám vzpomínal na začátku. Máte se nač těšit, protože Vaše obrovská iniciativa nás motivovala, a proto zde již brzy bude další soutěž. Věříme, že se zapojíte ještě ve větším počtu.

Tým BF-Blog

bf-blog-logo-final


Původní článek: Dámy a pánové, dnes máme pro Vás připravenou skvělou soutěž. No ještě před tím, Vám chci představit našeho nového partnera Kinguin.net. Věříme, že každý z Vás zná tento digitální obchod s hrami, kde můžete nakoupit ty nejnovější hry za nejlepší ceny na trhu. Určitě Vás zajímá, jaké výhody Vám přináší tato naše spolupráce, že? Pojďme se tedy na ně společně podívat. 🙂

Začneme zlehka

Pokud budete nakupovat přes náš web (tento skvělý odkaz), tak každým svým nákupem na portálu kinguin.net podpoříte rozvoj tohoto webu. Co to pro Vás znamená? Ceny vašich nákupů se samozřejmě pro Vás nijak nemění. Jedná se o spolupráci tzv. affiliate program, kdy kinguin.net nám pošle určité malé procento z každého Vašeho nákupu. To nám pomůže organizovat pro Vás mnohem více soutěži, či dokonce zajistit stabilnější chod webu.

Samozřejmě nechceme to od Vás jen tak zdarma. Pokud nakoupíte přes náš link, přihodíme vám k tomu i 3% slevu pro každý Váš nákup. Stačí když využijete náš slevový kupón „bf-blog“ a sleva je hned na světě. A to už se vyplatí, že? 😉

kinguinlogo

A pokračujeme ostrou soutěží 

Jak jsme již na začátku tohoto článku zmiňovali, tak kromě slev máme pro Vás připravenou i soutěž. Tentokrát jde o 1x standardní edici Battlefieldu 1 pro PC (Origin). Tuto hru nám do soutěže věnoval pan Bartosz Dmochowski zastupující portál kinguin.net a tímto mu děkujeme. Bez dalšího zdržování, jaká budou pravidla soutěže?

Je to jednoduché, stačí když dole pod tímto článkem zanecháte smysluplný komentář (počet komentářů nezvýší šanci na výhru). To je vše. Ano, je to opravdu takto jednoduché. Výherce oznámíme přesně příští pátek 11.11.2016 zde na webu. Výherce následně budeme kontaktovat na email, který jste zadal při registraci na tomto webu.

Děkujeme Vám za vaši neustálou podporu.

Tým BF-Blogu

bf-blog-logo-final

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , , , , ,

56 komentářů

Napsat komentář