Kdy vyjde nový Battlefield či Star Wars Battlefront 2?

Když se nám Vás již podařilo vystrašit nadpisem výše, můžeme Vás také i uklidnit, protože nový Battlefield vyjde nejdříve až za dva roky. Tuto informaci potvrdil finanční ředitel EA Blake Jorgensen.

„Nebudeme mít další Battlefield několik let.“

Také na otázku, zda plánuje EA zavést funkci Ultimate týmu (funkci můžeme znát ze sportovních her NHL, FIFA …) i do Battlefieldu, odpověděl, že se neustále snaží najít nové způsoby jak přitáhnout více lidí. Je tedy možné, že se podobné funkce dočkáme již v příštím díle Battlefieldu.

Díváme se na všechny naše hry s otázkou. „Jak můžeme vytvořit další příležitosti pro hráče, aby se zapojily?“ Hráči se chtějí hlouběji ponořit do hry. Najít způsob jak přidat funkce Ultimate týmu do Battlefieldu je celkově velká a vzrušující výzva.

Star Wars Battlefront 2

Star-Wars-trailer

Kromě Battlefieldu zmínil během akce v Evropě i pokračování Star Wars Battlefrontu. Hra, která ještě nebyla oficiálně oznámena má vyjít údajně na podzim/jeseň 2017. Také přiznal i kritiku, která se nesla spolu s prvním dílem této série, kdy hráči očekávali od hry mnohem větší a hlubší zážitek.

„Kritika se týkala hlavně toho, že hráči chtěli víc. Bereme si to k srdci a budujeme další hru tak, abychom vyřešili všechny předešlé problémy.“

I přes tuto kritiku se podařilo prvnímu Battlefrontu z dílny EA prodat dosud úctyhodných 14 milionů kopií, čímž se stala nejprodávanější hrou v Star Wars sérií vůbec. Na pokračování hry však budou mít vliv i nové Star Wars filmy, díky čemuž se podaří vytvořit hru pro širší publikum. Celkově Blake Jorgensen popsal pokračování Battlefrontu jako mnohem větší a více vzrušující hru.

Momentálně na tomto pokračování pracují studia EA DICE a Motive Studios. Každopádně nejedná se o jedinou Star Wars hru, která vyjde z dílny EA. Studio Visceral Games, které stojí za úspěšnou sérií Dead Space či titulem Battlefield Hardline pracuje na další hře pod vedením režisérky série Uncharted Amy Hennig a studio Respawn, které má za sebou úspěšnou sérii Titanfall pracuje na akční adventuře z pohledu 3 osoby ze Star Wars universa.

Zdroj: gamespot.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , ,

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Proč nenapsat první komentář?

Napsat komentář