Vypozorované informace a záznam EA (BF3) konference /AKTUALIZACE – CZ TITULKY

Lidé na EA UK Fóru nelení a jakmile na světlo světa vyšel multiplayerový  (a singleplayerový) trailer začali ho dosti rozebírat. Podívejme se jakých drobností se všimli. Fórum je hodně nepřehledné a tak je možné že jsem něco přehlédl, pokud o něčem víte, dejte vědět 😉

  • Záběry použité v trailerech pocházejí jak z PC, tak i konzolové verze (konzolová verze je na chvíli ukázána v SP traileru, není známo konkrétně kdy).
  • Četa bude mít jenom 4 členy s tím, že jeden z nich bude velitel čety (squad leader) – viz. obrázek.
  • BF3 bude mít ukazatel zdraví a zdraví se neobnovuje automaticky (auto regenerace není zatím 100% jistá, ale dle MP záběrů je vidět, že po zásahu vojáka se automaticky neléčí (0:28 – MP trailer), avšak na druhou stranu se v jiných záběrech zase léčí a není vidět zda má lékárničku nebo ne (0:17 – MP trailer)), moc dobrá zpráva – viz. obrázek.
  • Podle všeho bude možné mít nůž jako zbraň, tedy si ho prostě vzít do ruky a běhat s ním – viz. obrázek.
  • V BF3 bude znovu 3D spotting jako je v BC2, ať žije dovolený „wallhack“ 🙁 – viz. obrázek.
  • V MP budeme dostávat body i za suppressing fire, dá se říci podpůrnou/krycí palbu – viz. obrázek.
  • Padající části budov nás mohou zranit nebo až zabít – viz. obrázek.

Tak a teď tu mám druhou část a to video z EA konference, které se týká pouze představení Battlefieldu 3 😉 (české titulky dodám později, mám technické problémy s jejich tvorbou)

AKTUALIZACE: Přidány české titulky! 😉 (České titulky v jednotlivých videích, ať už na Youtube nebo přímo u nás na webu, aktivujete skrze červené tlačítko CC v přehrávači.)

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

39 komentářů

Napsat komentář