Vyrazte do boje s Battlefield 1 Revolution

Včerejší konference EA opravdu vyšla, čemuž svědčí i kopec pozitivních ohlasů. Kromě čerstvých záběrů nám EA totiž představilo kopec nových informací, které si dnes a zítra shrneme hned v několika článcích. Máte se na co těšit. 🙂

Battlefield 1 Revolution skvělá volba pro nováčky?

Revoluce je tady.

Battlefield 1 Revolution obsahuje vedle základní hry i předplatné Battlefield Premium Pass a je tak zárukou neustále nových herních zážitků. Prožijte dosud nevyprávěné kapitoly 1. světové války s tímto kompletním vydáním hry. Nové režimy, mapy a konflikty posunou vaše hraní na novou úroveň.

Battlefield 1 Revolution vás zavede do světa zmítaného Velkou válkou, kde na vás čekají velkolepé týmové bitvy pro více hráčů. Díky unikátním bojovým rolím na zemi, na vodě a ve vzduchu bude každá hra jiná. Nebo se ponořte do světa sužovaného válkou v příběhové kampani pro jednoho hráče.

Plňte služební úkoly, za něž získáte zajímavé odměny, a poté si upravte svého vojáka prostřednictvím specializací podle preferovaného herního stylu. Vyzkoušejte oblíbené režimy jako Conquest a Frontlines, čelte výzvám v módu Operations nebo spolu s přáteli utvořte četu a hrajte společně.

Battlefield 1 Revolution je zárukou neustále nových herních zážitků. Vedle čtyř obrovských rozšíření je hra každý měsíc obohacována o nový obsah. Vyrazte na bojiště s francouzskou armádou v již vydaném rozšíření They Shall Not Pass. Vydejte se na největší frontu Velké války s rozšířením In the Name of the Tsar, dosud nejrozsáhlejším herním přídavku v historii série Battlefield (vychází v září). Turning Tides dorazí v prosinci 2017 a na začátku roku 2018 se připravte na čtvrté rozšíření s názvem Apocalypse.

Battlefield 1 Revolution představuje pro nováčky ideální způsob, jak se stát součástí celosvětové komunity Battlefieldu. Právě komunita odlišuje Battlefield od ostatních titulů, ať už jde o tipy k hraní od nejlepších z nejlepších, nebo možnost sdílet prémiový obsah s přáteli v rámci programu Battlefield 1 Premium Friends.

Připojte se k revoluci a zažijte válku nevídaného rozsahu. Battlefield 1 Revolution je již v prodeji.

Xbox One 59,99€ | PC 59,99€ | PS4 59,99€

Battlefield 1 Revolution obsahuje základní hru Battlefield 1, předplatné Battlefield 1 Premium Pass, balíček Harlem Hellfighter, balíček Red Baron, balíček Lawrence of Arabia, nový vzhled behemotha a pět battlepacků pro Battlefield 1.

Článek převzat z battlefield.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , , , , , , ,

3 komentáře

Napsat komentář