Výsledky hnutí Temno pro Battlefield 3

Zprávy o tomto hnutí oblétli svět a dostali se na titulní strany webů jako Eurogamer, MP1st, PCGames.de, Games.cz a stejně tak i na ten náš. Tuto myšlenku šířili do světa i vývojáři z DICE, tedy konkrétně Elxx, zh1nt0, a stormonster a to skrze své Twitter účty. Celá tato akce nakonec přináší své ovoce a tak se podívejme o co konkrétně jde.

Dnes po obědě publikoval Daniel „zh1nt0“ Matros na Battlelogu opravdu dlouhý seznam změn pro Battlefield 3, které přinese příští patch. Momentálně tento seznam překládáme a odhaduji, že jej budeme publikovat přeložený zítra, 24.2. 2012, v dopoledních hodinách 😉

To by byla jedna výhra pro tuto akci. Ale aby toho nebylo málo, oznámilo EA skrze stránky Eurogameru, že od příštího týdne začne na Battlefield Blogu vycházet nový seriál – Inside DICE (Uvnitř DICE). Ten nás, fanoušky a komunitu, bude každý týden informovat o nejnovějším dění v DICE, plánovaném obsahu, aktualizacích a změnách, které jsou pro Battlefield 3 plánovány. To zní dobře, co? Tak doufejme tedy, že to bude pravda a nebudou to zase jen nějaké nicneříkající texty.

Všechno tohle je výsledkem toho, jak komunita dokáže stát při sobě. Je vidět i v našich končinách, že jsou hráči nespokojeni a hodlali se k této akci přidat. Zatím je tedy toto hnutí u „konce“, ale nesmíme usnout na vavřínech, protože přeci přímá komunikace mezi komunitou a vývojáři je stále důležitá a potřebná.

Zdroj: Battlefieldo

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

12 komentářů

Napsat komentář