Vyzkoušejte si službu Premium zcela zdarma

Máme tu další kolo programu Premium Trials. Že nevíte o co se jedná? Nevadí, níže se dozvíte všechny důležité informace. Rozžhavte stroje, začínáme. 🙂

They Shall Not Pass mapy

Akce proběhne od 15. do 21. srpna/augusta a během této doby si budou moct všichni majitelé Battlefieldu 1 zdarma zahrát na všech aktuálně dostupných mapách v rámci předplatného Battlefield 1 Premium Pass. Zkušební přístupy Premium jsou skvělým způsobem, jak i hráči, kteří nevlastní Battlefield 1 Premium Pass, si mohou vyzkoušet nedávno vydaný obsah. V tomto případě třeba novou mapu Prise de Tahure.

Zkušební přístupy Premium se podobají programu Premium Friends, na rozdíl od něho však nevyžadují, abyste utvořili oddíl s majitelem předplatného Battlefield 1 Premium Pass.

Jsou tak skvělou příležitostí pro ty, kteří dosud neválčili na západní frontě a nevyzkoušeli si francouzskou armádu a ostatní mapy z rozšíření Battlefield 1 They Shall Not Pass. Díky šestici unikátních map, režimu Frontlines, novým operacím atp. je jasná jedna věc: k dispozici máte hromadu obsahu a je tak pouze na vás, jakým způsobem si vy a váš oddíl hraní užijete.

Nivelle Night a Prise de Tahure

V rámci zkušebního přístupu Premium si budete moct vyzkoušet i první dvě noční mapy pro Battlefield 1Nivelle Nights a Prise de Tahure. Kvůli noční době toho na těchto mapách z rozšíření They Shall Not Pass moc neuvidíte, takže se máte na co těšit. Oči mějte pořádně na stopkách, až budete bojovat se svým oddílem mezi studenými zákopy na mapě Nivelle Nights a v uličkách mapy Prise de Tahure.

Pamatujte, že zkušenost z hraní na mapách herního rozšíření získají jen majitelé předplatného Battlefield 1 Premium Pass nebo rozšíření Battlefield 1 They Shall Not Pass. Pro ostatní hráče se zkušenost ukládá a bude udělena zpětně. Pokud se daný hráč rozhodne ke koupi Battlefield 1 Premium Pass. Dále platí, že pouze majitelé předplatného Battlefield 1 Premium Pass nebo konkrétního herního rozšíření budou moci na bojiště vstoupit se zbraněmi nebo ve vozidlech daného rozšíření. To samé se týká sledování herního postupu při plnění požadavků medailí a kodexů daného rozšíření.

Převzato ze stránky battlefield.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , , , , ,

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Proč nenapsat první komentář?

Napsat komentář