|WPCZ| eSports Club

 

Počátky našeho klanu sahají do poloviny ledna roku 2007, kdy se na serveru ve hře Far Cry 1 sešli zakládající lídři klanu. Slovo dalo slovo a padl návrh na založení klanu. Ještě během téhož večera byl vymyšlen název klanu včetně jakéhosi prvního návrhu klanových webových stránek …

což nebylo úplně jednoduché. Prvním konkrétním datem lze označit 21.leden 2007 , kdy se začal klanový tag |WPCZ| oficiálně používat před nicky klanových hráčů. Dne 12.12.2008 došlo k mohutné expanzi a klan byl rozšířen o další herní sekce a stává se tedy multiklanem. (V současné době disponujeme 8 herními sekcemi). Toto rozšíření znamenalo nárůst administrativy a tím pádem dedikování zodpovědností na hráče jednotlivých sekcí. Za každou sekci je tedy jmenován lídr a admin, kteří mají na starosti administrativu v dané sekci.

V současné době si klademe za podmínku vytvořit co nejkvalitnější zázemí pro hráče, ale i herní komunitu. Každá sekce je po schválení lídra opatřena vlastním herním serverem a komunikačním kanálem. Hráčům jsme schopni nabídnout kominikační a herní server, slevy od sponzorů, dobrý kolektiv a klanové dresy.

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

2 komentáře

Napsat komentář