|WPCZ| eSports Club

battlefield-1-nejlevneji-banner

 

Počátky našeho klanu sahají do poloviny ledna roku 2007, kdy se na serveru ve hře Far Cry 1 sešli zakládající lídři klanu. Slovo dalo slovo a padl návrh na založení klanu. Ještě během téhož večera byl vymyšlen název klanu včetně jakéhosi prvního návrhu klanových webových stránek ...

což nebylo úplně jednoduché. Prvním konkrétním datem lze označit 21.leden 2007 , kdy se začal klanový tag |WPCZ| oficiálně používat před nicky klanových hráčů. Dne 12.12.2008 došlo k mohutné expanzi a klan byl rozšířen o další herní sekce a stává se tedy multiklanem. (V současné době disponujeme 8 herními sekcemi). Toto rozšíření znamenalo nárůst administrativy a tím pádem dedikování zodpovědností na hráče jednotlivých sekcí. Za každou sekci je tedy jmenován lídr a admin, kteří mají na starosti administrativu v dané sekci.

V současné době si klademe za podmínku vytvořit co nejkvalitnější zázemí pro hráče, ale i herní komunitu. Každá sekce je po schválení lídra opatřena vlastním herním serverem a komunikačním kanálem. Hráčům jsme schopni nabídnout kominikační a herní server, slevy od sponzorů, dobrý kolektiv a klanové dresy.

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

2 komentáře

Napsat komentář