Začátek dobrodružství v Star Wars Battlefront

Patrick Söderlund, Výkonný viceprezident, EA Studios

rendition1.img

Zdravím všechny!

Od celosvětového vydání Star Wars Battlefront uplynul pouhý týden, přesto bych vám chtěl jménem našich týmů v DICE a EA poděkovat, že jste se k nám připojili na této úžasné cestě. A že to tedy byl start! Star Wars Battlefront představuje vůbec největší premiéra jakékoli videohry ze světa Hvězdných válek a největší digitální start v historii EA.

Ještě lepší však je, že si podle všeho užíváte při hraní spoustu zábavy. Viděli jsme celou řadu skvělých momentů, které jste vytvořili se svými přáteli. Dokázali jste, že stormtroopeři UMÍ mířit, že Millennium Falcon není radno podceňovat a hodnotit pouze podle vzhledu a že Lukea Síla bezesporu provází. Uplynul pouhý týden a vám už se podařilo zneškodnit přes 15 milionů AT-AT. Absolutně neuvěřitelné.

Nejlepší na tom je, že jde pouze o začátek. V následujících několika měsících přidáme do hry spoustu nového obsahu, který tak ještě obohatí váš zážitek ze světa Star Wars.

Za dva týdny vychází The Battle of Jakku. Tento bezplatný obsah ke stažení*, jehož děj je časově zasazen do období před událostmi z filmu Star Wars™: Síla se probouzí (přesně je to 29 let), přinese dvě nové mapy (včetně jedné pro oblíbené režimy Walker Assault a Supremacy) a nový herní režim. Jen tady budete moct prožít klíčové momenty, které se výraznou měrou podepsaly na podobě jedné z dalších kultovních planet světa Star Wars. Nemůžeme se dočkat, až se s vámi poprvé setkáme na planetě Jakku.

Samozřejmě plánujeme podporovat Star Wars Battlefront novým obsahem i v budoucnu. Vedle obsahu v rámci programu Season Pass hodláme v následujících měsících přidat do hry zdarma věci jako nové mapy a Star Cards. Podrobnosti zveřejníme brzy.

Díky za to, s jakým elánem zatím Star Wars Battlefront přijímáte. Hrajte dál a posílejte nám nadále své názory a připomínky, protože jsou pro nás důležité.

Nechť vás provází Síla.
Patrick Söderlund

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , ,

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Proč nenapsat první komentář?

Napsat komentář